Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blinkry nejdou


lud3k

Recommended Posts

panove vcera jsem zjistil ze me neblikaji ani jeden blinkr ale na pristrojovce to blikne dvakrat a pak nic ani kdyz dam vystrazne 2krat bliknou a nic ale ze ani venku vubec....
nevite nekdo cim to muze byt? 

pojedu za borcem at se nato podiva ale nechtel bych tam travit celej den tak bych chtel poradit kam ho navest nebo zd se to nekomu jiz stalo treba diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Tak to bude asi přerušovač směrovek. Kde je u starého modelu vím, ale u new  nejsem si jist zda to není v BSI

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Co jsem koukal tak new model to má spínané v BSI, co a jak blíže zatím zjištuji.  Problém je Proč si lidi do podpisu nedají typ auta a rok ,pak se občas lépe hledá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nepochopil , že máš HDI jsem někde našel taky ,jde o to že kolikrát můžeš míti new model ale elektrika je stará, záleží taky i rok výroby .Možná by mohl býti i problém v páčce směrovek že to nesepne, ale to by měly fungovat zase varovný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha mam new model ale rok 99.

borec rikal ze seme nato podiva ale bohuzrl nrzveda tel rikal ze se podiva do schematu noo tak sna dbude vedet no od ceho se ma odprazit 
V pacce? ta funguje norm necvaka vni nijak nebo neco a ze to na pristrojovce dvakrat blikne a prestane ale venku vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Na schéma jsem se díval jak páčka tak spínač varovných jde do BSI, podle mne bude asi problém tam. Zkoukl bych BSI konektory a pod, zda něco není uvolněno, či třeba nenatekla voda. Možný je všelico. To nejdou jen směrovky ?

Já jen vím že v BSI už někdo měnil relé na klimu , ale o přerušovači směrovek nejsem si jist. chce to vzíti schéma a zkusit propojit ,tedy jako vyřadit závadu páčky.. nevím jak bych to lépe popsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menis všetko a ani nevieš čo to je.

Aspoň si meral ci tam ide 12V, alebo nie?

Na pácke, kabeláž, a tak.

Možno tam máš prerusovacie relé, a to nejde.

U nás v obchode s autosúčiastkami, tiež vravel chlap, že mu na Golfe nejdu smerovky. Nakoniec bol zlý spínač na výstražné smerovky. Ten vymenil a išlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Pokud tomu moc nerozumí a dělá mu to vše ten borec tak těžko on bude zde něco psát. Záleží jak tomu borec rozumí, jaká má schémata a pod. Co jsem pochopil má sice new model s BSI ale ještě starý páčky ,tedy samostatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...