Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 ja taky scandinaviitu druhou fotku sem uz nekde zahlidnul Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 jj jen si vzpomet ve ktere garazi ho mam zaparkovanej Citovat
222johny222 Odesláno 1. březen 2015 Autor Odesláno 1. březen 2015 Občas se domluvíme po Skypu a jedem všichni společně Ozvi se Harkilovi Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 klucii - sejdem se v brne - berem scanie a udelame jednu skupinovku ne ? Citovat
222johny222 Odesláno 1. březen 2015 Autor Odesláno 1. březen 2015 (upraveno) Sejdem se všichni v brně teda v 17:30 hod ok? Další nadměr Upraveno 1. březen 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 a kde presne ?samozrejme ze na multaku coz Citovat
222johny222 Odesláno 1. březen 2015 Autor Odesláno 1. březen 2015 Sejdem se u servisu a asi na Europe 2,není tam omezovač a neseká se to tak,pač dneska v Rotterdamu jsem měl 50 lidí a to se nedalo hrát...šílený zmatek a sekalo se to. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 kdyz stihnu dojet tu zakazku co ted mam tak se tam obevim Citovat
marko306 Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 Ja som ešte neni doma. Mám uloženú jednu 17 hodinovú zákazku, tu musím dokončiť a až potom môžem riešiť aj ja. Ale vidím to až na neskorý večer keď tak. Ak niekoho uvidím na steame tak sa ozvem. Citovat
222johny222 Odesláno 1. březen 2015 Autor Odesláno 1. březen 2015 Teď jsem dojel zakázku a jdu se portnout do Brna Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 dekuji za jednu slusnou jizdu jen mi to nejak furt padalo a jedna smrtelna autonehoda Citovat
marko306 Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 Tak trochu som aj ja zajazdil, ale tiež mi to padalo. Johny mi napísal, že ty si to už vzdal Lukáš, tak som ti ani nepísal, na jazdu. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. březen 2015 Odesláno 1. březen 2015 ja nakonec odjel z kielu do Graz normalka singel a v pohodea ten MP sem nakonec 2km od cile vzdal a odjel sem to singel samo ze s 2000h spozdenim Citovat
marko306 Odesláno 2. březen 2015 Odesláno 2. březen 2015 Ak si v MP offline, tak to dojazdi. Vtedy stojí čas a dôjdeš to. Akurát si tam úplne, úplne sám. Citovat
marko306 Odesláno 3. březen 2015 Odesláno 3. březen 2015 Jedna fotečka zo včerajšku Johny z ľava a ja. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 3. březen 2015 Odesláno 3. březen 2015 zda se mi to nebo jedete v nejakem slabsim rozliseni ??ja jen ze ty moje screeny jsou mnohem ostrejsi Citovat
222johny222 Odesláno 3. březen 2015 Autor Odesláno 3. březen 2015 mám to trochu snížené...aby se MP nesekalo.Holt noťas není nejmladší...už má dva roky Včera jsem viděl tyto Italy a nechápu proč nevidím co vezou... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.