222johny222 Odesláno 14. únor 2015 Autor Odesláno 14. únor 2015 (upraveno) Marko tahák není,on mě to vysvětlil Harkilek. Berkoff musíš si přidat ty mě,mě to nějak nejde :-/ Kluci poraďte,proč mi nejdou přidávat přátelé?Co dělám špatně? Upraveno 14. únor 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 (upraveno) jen se zeptam k tomu TB - napisu cenu v € ale server to prepocita na Koruny ?? jelikoz sem si ted vsimnul ze tam mam treba zakazku za vic jak 2,5 milionu Upraveno 15. únor 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
marko306 Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 Ja neriešim, ja mám,eurá. Inak dnes doobeda mi kľakol pc, takže na neurčito odladám hru Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 nakonec sem ty 2 posledni zakazky prepsal v nastaveni dal Ecka a posledni 2 zazanamy opravil ted mam vse v eckach a neresim - kdyz mam hru tak i knihu jizd Citovat
marko306 Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Tak ja som chlapci asi v prdeli. Odišiel mi pravdepodobne hardisk na notebooku, uvidíme čo sa dá zachrániť. Ako je to s tým, že som hru kupoval cez steam, tak si ju budem môcť legálne nejako nainštalovať na druhý hardisk alebo notebook? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 jo normalne zadas cislo a stahnes spis jde o postup co ? Citovat
marko306 Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 (upraveno) Lukáš trafil klinec po hlavičke. Tak ale hádam to dáko zvládnem s pomocou môjho mechanika na notebook ja si ani nepamätám či som dostal dáke číslo k tomu ETS. Upraveno 17. únor 2015 uživatelem marko306 Citovat
MrChodny Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Stahnes Steam, nainstalujes, prihlasis se a v Knihovne budes mit ETS. Pak ho jenom nainstalujes. Citovat
marko306 Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 Aha, tak to som nevedel. A zostanú mi aj postupy alebo pôjdem od začiatku? Citovat
222johny222 Odesláno 17. únor 2015 Autor Odesláno 17. únor 2015 Zůstane ti to,pokud si zálohuješ profil. Citovat
marko306 Odesláno 20. únor 2015 Odesláno 20. únor 2015 Tak už som znovu aktívny. Bolo treba sformátovať hardisk, zatiaľ mi to funguje všetko okolo ETS. Dnes som videl tuším iba teba Johny prehláseného. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 20. únor 2015 Odesláno 20. únor 2015 ja do 18 hod praci a ted se venuju rodine Citovat
222johny222 Odesláno 20. únor 2015 Autor Odesláno 20. únor 2015 (upraveno) Marko on dneska MP blblo..celé odpoledne nešlo... Tak jsem si udělal dneska radost a koupil si DLC High Power Cargo Pack Upraveno 20. únor 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 dnes sem v nastaveni nasel - vzduchove brzdy a zmena meny na CZK oboje sem po 20km vypnulkrome toho ze trva hrozne dlouho nez mi to dovoli se rozjet kdyz vidim pokutu za nehodu skoro 10 tisic Kc sem to prepnul zpatky na eura - tech 550 je prijatelnejsi Citovat
marko306 Odesláno 23. únor 2015 Odesláno 23. únor 2015 to je, len o zvyku (myslím menu). Inak ide vám zvuk motora? Všetky ostatné zvuky mi idú dobre, len ten motor je strašne slabo počuť. Citovat
222johny222 Odesláno 23. únor 2015 Autor Odesláno 23. únor 2015 no na ten zvuk v kabině od motoru si taky stěžuju.... nejde to moc slyšet Citovat
marko306 Odesláno 23. únor 2015 Odesláno 23. únor 2015 A oné, čo znamenajú na truckbooku hviezdičky na profile zamestnanca? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.