Havlicek.Lukas Odesláno 3. únor 2015 Odesláno 3. únor 2015 neslo je to koupena modifikace jak ta heliíkoptera tak ty pruhy na kamionu Citovat
skuci Odesláno 4. únor 2015 Odesláno 4. únor 2015 hele dotázek... kde jste hru stahovali? uloz.to? nebo tak něco? Citovat
skuci Odesláno 4. únor 2015 Odesláno 4. únor 2015 tohle je ono? http://uloz.to/xS7RN9UV/euro-truck-simulator-2-dlc-1-8-2-5-moje-mody-aktualizovane-by-kadlec-rar Citovat
222johny222 Odesláno 4. únor 2015 Autor Odesláno 4. únor 2015 Už si to přesně nepamatuji,zkus a uvidiš. Jinak kluci,máte taky problém ve hře,že i když neprší,tak vám padají kapky na sklo?? Citovat
marko306 Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 Áno, ja stým mám problém a aj opačne, keď prší, tak kvapky na okne nemám. Ale toto sa deje iba cez MP. Okrem iného mi v neonline hre prestali kamióny zarábať peniaze. Časy do ukončenia jazdy majú okolo 2000 až 3000 hodín. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 (upraveno) me spis nechtelo stirat kapky z okna kdyz sem mel kenvorth mod na volvu nebo cem to bylo vcera sem zahlidnul ze by snad mela existovat mapa skandinavie - ale jeste to nemam prectene a skouknuteale byla by to legrace kdyby to stalo treba 4€ tak to beru Upraveno 5. únor 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
222johny222 Odesláno 8. únor 2015 Autor Odesláno 8. únor 2015 Přesně,takže chyba hry a jdou vám mody ve MP? Já to ještě nezkoušel,tak proto se ptám. Citovat
marko306 Odesláno 9. únor 2015 Odesláno 9. únor 2015 V MP módy nefungujú. MP je dobré hrať bez módov, lebo aj tie potom môžu robiť galibu. Citovat
222johny222 Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 Škoda no,akorát mě štve v MP omezovač.Přesedlal jsem ze Scanie na nové Volvo Citovat
222johny222 Odesláno 12. únor 2015 Autor Odesláno 12. únor 2015 (upraveno) Klucí nevíte co dělám špatně,že mi nejdou na Steamu přidat přátelé? Jinak nick mám [CZ] Johny Upraveno 12. únor 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 Oboje,prostě mě to nepustí nikam Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 neni to tak ze s nim musis nejdriv hrat ?manzelka je na steamu registrovana a hra je vlastne na ni ale uz ma pratele - myho brachu ted sem te skusil pridat a taky nevim jak do toho vlizt Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 teoreticky sem si te dal do pratel koukni se (rozarkaveronika) Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 Jo jo a jak si to udělal? Když někdo požádá mě o přátelství,tak to jde,to si ho přidám do seznamu,ale já nemůžu. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 no prihlasil sem se na steam - dal sem http://steamcommunity.com/search zadal tvoje jmeno - a dal do pratel Citovat
222johny222 Odesláno 13. únor 2015 Autor Odesláno 13. únor 2015 (upraveno) Super,díky Hele máš Skype? Přidej si hráče Harkilek. Přidal jsem se k ním,mají firmu Česko-Slovenský Express.Tam firmy soutěží mezi sebou kdo víc najede.Musíš si vést svou knihu jízd atd.Tak jestli chceš,ozvi se Registrovat se musíš tady http://trucksbook.eu/ a pak tam najdeš tu naší firmu. Takhle si vedu knihu jízd já Upraveno 13. únor 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.