Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

13.12.2014 Průvod Krampus městem Kaplice


Recommended Posts

Včera jsem jel se svojí 406 na Krampus shwou Kaplice 2014, ve snaze se poprvé v živoře podívat jak vipadá na živo krampus. Jaký byl ale můj šok, když jsem u obce Velešín dojel kolonu, která byla až do Kaplice. Za mnou přijížděla další a další auta. I když vzdálenost z Velešína do Kaplice je 12 km, tak v pomalu se pohybující koloně jsem jel skoro hodinu. Po příjezdu, ale spíše doplazení se do Kaplic, už bylo jasné, že nebude kde zaparkovat. Už ma benzinovém čerpadle bylo plno. Okolo krajnic se začali hromadit odstavená vozidla. Hned za benzinovou stanicí byl vjezd na louku, která byla do kopce. I zde už bylo několik zaparkovaních vozidel. Vzhledem k mokrému podkladu a trávě, byl malinký problém vyjet na kopec a zaparkovat. Ale toto má 406 zvládla, i když byla zablácená. Mám již přezuto na zimní pneu.

 Bohužel, než jsem přišel na náměstí, kde se vše konalo, bylo po všem. Pouze začal závěreční ohňostroj.

 Takže jsem neviděl ani jednoho krampusáka :( . Počkal jsem, až bude ohňostroj u konce a šel zpět asi 1 kilometr k autu a jel zpět domu ve společnosti dalších vozidel v koloně. A dneska jsem wapkou umyl 406. Počasí bylo příznivé.

 Tak snad příští rok se zadaří a podaří se mi uvidět krampuse.

 Jinak letos to pořadatel Krampus show Kaplice 2014 opravdu na plné čáře nezvládl :bojim  !!!

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...