Kukajz Odesláno 26. říjen 2014 Odesláno 26. říjen 2014 Ahojte, tak pri 50000km mi buchoce tyčka stabilizátora. Samozrejme vymením ich na oboch stranách. Len neviem akú značku si mám vybrať. Mám na výber: Monroe 8,71€ Ruville 9,17€ Febi Bilstein 9,96€ Kamoka 10,25€ TRW 10,82 RTS 11,28€ Lemforder 15,76€ Ktoré by ste mi poradili? Neviete aká je na aute originál značka? Dík za radu... Citovat
Guest servisman Odesláno 26. říjen 2014 Odesláno 26. říjen 2014 osobně bych šel do Lemforder 15,76€ Citovat
Kukajz Odesláno 26. říjen 2014 Autor Odesláno 26. říjen 2014 Žeby to naozaj platilo, čím drahšie tým lepšie? Citovat
Guest servisman Odesláno 26. říjen 2014 Odesláno 26. říjen 2014 ne tu platí něco jiného si kup ty obyč a po 10t km budeš třeba měnit za nové. Citovat
Kukajz Odesláno 26. říjen 2014 Autor Odesláno 26. říjen 2014 Ja viem... Preto sa pýtam. Lebo tie značky nepoznám. Počujem to prvý krát. Samozrejme okrem Monroe, Febi a TRW... Tak dám asi na tvoju radu Citovat
Kukajz Odesláno 26. říjen 2014 Autor Odesláno 26. říjen 2014 to Ozzy: Neskúšal. Ale cena tam nehrá veľkú rolu. Ide mi o kvalitu... Citovat
ozzy56 Odesláno 26. říjen 2014 Odesláno 26. říjen 2014 na 308 nevím, ale na 406 byly nejlepší tyčky zn. Meyle HD--měly ta oka čepů větší než ostatní a asi i lepší materiál, prostě vydržely nejdéle..., zkus se poptat na ty Meyle, ale musí být v modelu HD (Heavy duty-těžký provoz) Citovat
Kukajz Odesláno 26. říjen 2014 Autor Odesláno 26. říjen 2014 (upraveno) takú značku on nedrží. Má len tie čo som písal... Keďže berem od neho viac vecí, tak nebudem kupovať inde... Edit: Tak som sa dočítal na nete, že Lemforder je veľmi kvalitná značka. Tak idem do nich Dík za rady. Upraveno 26. říjen 2014 uživatelem Kukajz Citovat
Chip Odesláno 27. říjen 2014 Odesláno 27. říjen 2014 Myšut, když už tak Meyle HD Ale jinak Lemforder je spicka. Pak bych ještě uvažoval o TRW ale to jen kvůli ceně. Citovat
Kukajz Odesláno 27. říjen 2014 Autor Odesláno 27. říjen 2014 Už sú objednané Lemforder. Btw poprosím moderátora o presun tejto témy do Modely/ Peugeot 308. Trošku som sa sekol Sorry Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.