Alešák Odesláno 28. září 2014 Odesláno 28. září 2014 Ahoj, dlouho jsem hledal na fóru, ale nic nenašel. Poraďte prosím... Peugeot 307 sw, 2003, 79 kw, 1,9. Jaký typ aditiv patří do nádržky? Je potřeba po natankování diagnostika? Cenová relace aditiv? Jak často doplňujete? Díky! Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. září 2014 Odesláno 28. září 2014 (upraveno) tak snad 2.0 HDi aditivum se netankuje ale doplnuje jmenuje se EOLYS nebo Infineum a bud se meni cely sacek nebo se puvodni doplnujediagnostika je potreba aby se vyresetovalo mnozstvia urcite to tady nekolikrat je popsano cenove relace si najdi na netu a doplnuje se tak v prumeru co 100 - 150 tis. kilometru Upraveno 28. září 2014 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
lacoceco Odesláno 28. září 2014 Odesláno 28. září 2014 no a idem sa ja opýtať, mám 1,6 hdi 66 kW , bez fap,r.v. 2007 asi to bude niekomu smiešne , mám aj ja tú nádržku ? Citovat
ferinko2 Odesláno 29. září 2014 Odesláno 29. září 2014 Nemáš FAP-nepotrebuješ aditívum-nemáš nádržku Citovat
lacoceco Odesláno 3. říjen 2014 Odesláno 3. říjen 2014 Nemáš FAP-nepotrebuješ aditívum-nemáš nádržku ďakujeeeem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.