MrValicekNR Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Zdravim kamarad si kupil p307 r.2006 a pri poiskach nema diagnosticky konektor po facelifte je na inom mieste ? Citovat
koblih69 Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Je v té schránce před řadičkou, musíš vyndat tu gumovou \"vaničku\" [upravil dne 8/9/14 23:25 od koblih69] Citovat
Přema Odesláno 9. září 2014 Odesláno 9. září 2014 Vysuň úplně ven popelník a vyndej gum. vaničku..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.