CUB-E Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 Obracim se na klub s dotazem ohledne vyfuku. Mam 206 s16 a dosluhuje mi vyfuk tak a musim poridit novy tak se chci zeptat jake mate zkusenosti. Celkem se mi zamlouva ulter sport s koncovkou 95x65 ale nechcu nejak extra urvane auto. Predem dekuji za cenne rady Citovat
OK406 Odesláno 4. září 2014 Odesláno 4. září 2014 Dej tam výfuk jaký má být a né žádný hlučný, za kterým se každý otáčí i hlídka PČR. Jinak s výběrem výfuku ti poradí badisak;). Citovat
jonny205 Odesláno 12. prosinec 2014 Odesláno 12. prosinec 2014 ulter sport je fajn jen si pobrumlava a hlavně má homologaci takže žádný problém s PČR Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.