agresssor Odesláno 8. září 2014 Autor Odesláno 8. září 2014 Tak uz mam doma 307 2.0 hdi 100 kw z roku 2005 tak doufam ze bude spokojenost [upravil dne 8/9/14 08:58 od agresssor] [upravil dne 8/9/14 09:01 od agresssor] Citovat
Zemla703 Odesláno 8. září 2014 Odesláno 8. září 2014 Hmm moc pekne tise zavidim ... Chci se zeptat ty 100kw jsou vsechny se siemensem ze jo nebo se pletu ??? Pac pristi motorizaci chci asi 100 kw at to neco jezdi ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.