Sharkeezy Odesláno 26. srpen 2014 Odesláno 26. srpen 2014 Po xantii som sa rozhodol pre toto auto,mam ho kratko ale dal som si ho dokopy:) vela vizualnych zmien,no ani motor neobišiel naprazdno..egr off,novy zotrvačnik,spojka,rozvody,filtre a všetky naplne vymenené vratane prevodovky:)vychytane chyby Airbagov ,tak čo to viem poradiť podvozok -komplet všetko pomenene,aj blbe axialne ťahla od serva:D proste som sa zo všetkym vyhral..všetko svojpomocne,k spokojnosti:) vybava? sxi už aj z dorabkou cuvacej kamery,dalej no bohužial z časovych možnosti nedokončeny projekt LSD doors.. škoda mohlo to vyzerať zaujimavo pri dvojdveraku:) Planujem dať na bočne strany biely peugeot vinyl ,no počkame si:) Citovat
Gabriel 307 Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 :mrk:mrk vitaj medzi nami . . . máš to fakt vždy sa mi páčili bielé kolesá na tmavom aute edit:daj foto stredového tunelu . . . čo tam máš za rádio display ? [upravil dne 27/8/14 02:44 od Gabriel 307] Citovat
Sharkeezy Odesláno 27. srpen 2014 Autor Odesláno 27. srpen 2014 díky no ešte tam važne chýba ten side strips..da to tomu doladenie radio pioneer Pioneer AVH-X1500DVD foto spravim dnes aj z interieru a hodim to tu:) zatim diky za reakcie:) [Edited on 27/8/14 10:50 by Sharkeezy] Citovat
Sharkeezy Odesláno 27. srpen 2014 Autor Odesláno 27. srpen 2014 poťah maria cavalli nesmel chybať.. [Edited on 27/8/14 11:00 by Sharkeezy] Citovat
machulda Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Krásnej kousek, pěkně si stím hraješ Citovat
Sharkeezy Odesláno 27. srpen 2014 Autor Odesláno 27. srpen 2014 podla mna peugeoty a aj citroeny,maju svoje čaro,stači sa s tym trošku vyhrať a je to pekne;) samozrejme chcel som to len decentne ,tak bodykity vynecham,to je podla mna vo väčšine pripadov prehnane a auta potom vyzeraju jak vysavače:D:) Citovat
SisakT Odesláno 1. září 2014 Odesláno 1. září 2014 no tie kolesa suprova...asi porozmyslam nad bielimi Citovat
Sharkeezy Odesláno 1. září 2014 Autor Odesláno 1. září 2014 vdaka,no vopred upozornujem nad častym čistením..strašne vyzeraju po 3 dnoch od prachu z doštičiek. No pozornosť to púta;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.