MrValicekNR Odesláno 24. srpen 2014 Odesláno 24. srpen 2014 Rezonuje mi velmi dost katalizator... nejake radi okrem vymeni ? Pred tyznom som presiel cez STK Citovat
koblih69 Odesláno 24. srpen 2014 Odesláno 24. srpen 2014 No pokud je načatý vnitřek tak se brzy vysype a ucpe potrubí... už jsem zažil střiháka co vzal 2 dlouhý texy zašrouboval je do pláště z každé strany jeden a jezdil ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.