misho.1709 Odesláno 1. srpen 2014 Odesláno 1. srpen 2014 Zdravím. Chcel by som odstrániť drobné (povrchové) škrabance na laku a potom auto navoskovať. Aké prípravky odporúčate, príp. s nimi máte dobré skúsenosti (škrabance, vosk)? Hlavne za prijateľnú cenu. Ešte dodám, že ak by som auto leštil, tak pravdepodobne len ručne, nakoľko leštičku nemám. Ďakujem. [upravil dne 1/8/14 20:57 od misho.1709] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.