Mlyn Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 Nevíte někdo kde bych sehnal (hlavně zdarma) kompletní katalog a ceník (nejlíp v Kč) náhradních dílů na 306 ? Citovat
Mlyn Odesláno 21. listopad 2005 Autor Odesláno 21. listopad 2005 A kde bych sehnal to CD ? Ptal sem se v autorizované prodejně-sevise a prej nic takového není a ty ceny na tom netu sou prej jen takový orientační tak nevim Citovat
Karel Odesláno 21. listopad 2005 Odesláno 21. listopad 2005 a ceny tady http://www.dsoft.cz/cnd/cndp.html Citovat
chechet Odesláno 23. listopad 2005 Odesláno 23. listopad 2005 Původně zaslal: Karel a ceny tady http://www.dsoft.cz/cnd/cndp.html ehm... jeste by me zajimalo jak tam neco najit... Citovat
AKCZ Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Zkus si vyhledat slovo \"SpareParts\" .. uz se to tady s nekym resilo dokonce s odkazem na stahnuti nebo dotazem nekomu na pristup k FTP (uz si to presne nepamatuju) .. jsou toho 2 CD .. takze zalezi jaky mas pripojeni abys to netahal tejden.. ale nereknu Ti ted presne na kterym CD jsou jaky modely.. je to deleny .. a pak podle Spare Parts kodu najdes na vyse uvedenem odkazu i cenu.. PS: V autorizovanym servisu to musej mit ale tezko Ti to daj do ruky rekl bych.. [upravil dne 24/11/05 AKCZ] Citovat
Karel Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Původně zaslal: chechet Původně zaslal: Karel a ceny tady http://www.dsoft.cz/cnd/cndp.html ehm... jeste by me zajimalo jak tam neco najit... To si musíš nejdříve ten ceník stáhnout, a potom si zadáš číslo dílu u kterého chceš znát cenu :mrk Citovat
chechet Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Původně zaslal: Karel Původně zaslal: chechet Původně zaslal: Karel a ceny tady http://www.dsoft.cz/cnd/cndp.html ehm... jeste by me zajimalo jak tam neco najit... To si musíš nejdříve ten ceník stáhnout, a potom si zadáš číslo dílu u kterého chceš znát cenu :mrk jo jasne, ale cislo dilu musim taky odnekad vedet stazeni ceniku bylo to nejsnazsi du je zkousit najit podle toho co pise AKCZ. Citovat
AKCZ Odesláno 24. listopad 2005 Odesláno 24. listopad 2005 Abych Vam to hledani trochu usnadnil tak jsem to zkousel hledat.. je toho tady vic a rozhodne neco najdes pri vyhledani \"Spare parts\" mysleno s mezerou .. bez mezery to nenajde nic konkretniho.. good luck Citovat
chechet Odesláno 26. listopad 2005 Odesláno 26. listopad 2005 Původně zaslal: AKCZ Abych Vam to hledani trochu usnadnil tak jsem to zkousel hledat.. je toho tady vic a rozhodne neco najdes pri vyhledani \"Spare parts\" mysleno s mezerou .. bez mezery to nenajde nic konkretniho.. good luck diky za napovedu ale: mam ted stazene vsechny rary k CD1. ted bych to mel nejspis porozbalovat a vypalit zejo? nebo staci obsah vsech raru rozbalit do jednoho adresare na hdd? to jsem totiz vcera zkusil a sice se spustila naka aplikace pežó, ale po kliknutí na 306 se vubec nic neobjevilo... Citovat
Swallow Odesláno 26. listopad 2005 Odesláno 26. listopad 2005 Původně zaslal: chechet Původně zaslal: AKCZ Abych Vam to hledani trochu usnadnil tak jsem to zkousel hledat.. je toho tady vic a rozhodne neco najdes pri vyhledani \"Spare parts\" mysleno s mezerou .. bez mezery to nenajde nic konkretniho.. good luck diky za napovedu ale: mam ted stazene vsechny rary k CD1. ted bych to mel nejspis porozbalovat a vypalit zejo? nebo staci obsah vsech raru rozbalit do jednoho adresare na hdd? to jsem totiz vcera zkusil a sice se spustila naka aplikace pežó, ale po kliknutí na 306 se vubec nic neobjevilo... Stačí rozbalit do adresáře na disk, netřeba vypalovat.Pokud to máš celé, spouští se poklepem na ikonu autorun, pak se vybere jazyk, zadá přístupové heslo a pak si můžeš vybrat potřebný model.Alespoň tak to funguje u mne. Citovat
chechet Odesláno 27. listopad 2005 Odesláno 27. listopad 2005 Původně zaslal: Swallow Stačí rozbalit do adresáře na disk, netřeba vypalovat.Pokud to máš celé, spouští se poklepem na ikonu autorun, pak se vybere jazyk, zadá přístupové heslo a pak si můžeš vybrat potřebný model.Alespoň tak to funguje u mne. aha. takze problem je v tom, ze chyba je ve francouzstine - nejspis tomu chybi nejake souboru. jsem se s tim desne placal, pak zkusim zvolit english a vsechno de hladce :aut Citovat
AKCZ Odesláno 29. listopad 2005 Odesláno 29. listopad 2005 Uz si to nepamatuju .. bud to jsou samostatne rary a staci je porozbalovat kazdej zvlast ... nebo se musej rozbalit najednou aby tam nevznikaly duplicitni nebo nedokoncene soubory a pak uvidis co z toho vznikne .. jestli soubor .ISO tak bud ho rarem prohlidnout a nebo vypalit pripadne pouzit nejaky virtualCD (napr. Daemon) .. ale verim ze si poradis Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.