kolmi Odesláno 9. červen 2014 Odesláno 9. červen 2014 dotaz Dnes proběhla výměna horního uložení - značka KYB (kayaba) .. při otačení volantem to lehce zadrhávalo - vyřešeno ale když jedu a projedu dírou, slyším mírné cvaknutí (není to žádna kovová rána ) .. co by to mohlo být, kdyz mam nove ramena, ulozeni ramen, tedy i čepy, uložení příčneho stabu, tyčky stabilizatoru a ted i to uložení tlumiču .. tlumiče? :/ tlumí dobře - auto nehoupe, nic .. jen ten zvuk odkud by mohl jít ? P206RC [upravil dne 9/6/14 20:40 od kolmi] Citovat
Péťa Odesláno 9. červen 2014 Odesláno 9. červen 2014 Vždyť Ti to tam píše, přečti si to ještě jednou, případně poposedni Citovat
kolmi Odesláno 9. červen 2014 Autor Odesláno 9. červen 2014 jojo, no ložisko v uložení bylo už takový .. takový neložiskový Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.