Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nenastartuje


EMILIO 99

Recommended Posts

zdravim pani.stane sa mi raz za mesiac ze moja 406 2.0HDI r.2003 80kw nenastartuje.bude tocit ako hlucha a nic a rozsvieti sa mi kontrolka imobilizera.prestanem startovat vybierem kluc zo spinacky a na druhy pokus to nastartuje a funguje cca mesiac bez problemov.skusal som pouzivat aj nahradny kluc a urobilo mi to aj znim.a este jedna zaujimavost ze sa mi same zapnu stierace prejdu len raz a uz vtedy viem ze to nenastartuje ale nie stale.poradte kto vie.dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá mi to také... cca něco přes měsíc. Bohužel se to už dostalo do stádia, kdy prostě nenastartuji. Ve čtvrtek se to podařilo po půl hodině vypínání/zapínání klíče. V pátek ráno cca na desátý pokus, odpoledne už mne museli odtáhnout.

Zkontroloval a dobil jsem baterii, překontroloval všechny pojistky, kde který kontakt. Jen do spínačky jsem se nedostal, protože nemám správný šroubovák.

Ideálním řešením by bylo vyřazení imobilizeru, jenže nevím, jestli je to u nového modelu možné.

Co tak pročítám forum, tak se to šíří jako virus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gotrek zistil si nieco?ja tiez uvazujem nad spinackov.my sme zistili akurat to ze ked sme vytiahli poistku na BSI prvu z lava 15A je nad nou pismeno F tak sme umelo navodili presne to ze auto toci a nenastartuje a rozsvieti sa imobilizer.cize si myslime ze niekde nemame dodavku prudu ked to nechce nastartovat.to su len take nase dohady.a co samotna BSI nemoze tam byt studeny spoj alebo relatko ktore blbne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...