Hofmister Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Ahoj,Poslední dobou mě začla zlobit L páčka když si pustím dálkové světla tak se mi po chvilce přepnou na potkávací musím několikrát mačkat páčkou dálkové tam skočej ale pak hned vypadnou takže musím pořád mačkat než tam zustanou + začalo mě to zlobit když pořebuju blikat jak do leva tak do prava ( když jedu rovně a začnu blikat tak ok ale jakmile zatočím volantem blikačka přestane,musím páčkou zase hejbat ) ČETL JSEM TADY ŽE TO MUŽE BEJT JENOM NĚJAKEJ BORDEL KTERÝ TAM MUSÍM VYČISTIT A NEBO TO JE V ELEKTRICE? Díky Peugeot 206 sw1.4HDI 2003 Citovat
Lubo181 Odesláno 21. květen 2014 Odesláno 21. květen 2014 mam taky isty model P206 1,4 hdi a mam obdobny problem na 306tke som rozobral tu packu a vycistil a isla ale tu neviem ako to bude. Ked to bude niekto rozoberat poprosim aj nejake foto ked sa da dik Citovat
ChouLu Odesláno 23. květen 2014 Odesláno 23. květen 2014 na 03 už budeš mít COM modul... tam je to bohužel na výměnu za pár tisíc Dej ještě VIN, ověříme co tam skutečně máš Citovat
niemand Odesláno 17. červen 2014 Odesláno 17. červen 2014 Ahoj, je to mechanické opotřebení. Řešil jsem to taky, ale nakonec jsem koupil celý nový modul. výměna páček Popsaný návod tu byl někde taky.. čištění páček [Edited on 17/6/14 08:37 by niemand] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.