PeterSmith24 Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Zdravíčko . Tak od včerejšího dne jsem též majitel pažouta, po několika japonkách jsem přešel na frantíka, tak snad bude spolehlivej. Ale k věci. V podstatě všude jsem koukal, že na palubním počítači je zobrazena aktuální spotřeba a dojezd. Nevim proč, ale tuto funkci nemohu najít . Buď je to rukama, nebo to patří k vyšší výbavě? Model je to základní s nějakou vyšší výbavou (senzor deště, 7 airbagů, aut. klima, atp.) Dokáže mi někdo poradit ? Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Nepíšeš rok výroby. U 2005 má pravá páčka 2 tlačítka, zkus je. Citovat
P607Olda Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Návod http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/#/68 Citovat
PeterSmith24 Odesláno 11. květen 2014 Autor Odesláno 11. květen 2014 Tam už jsem koukal a nic jsem nevykoukal (v návodu, páčku jdu prověřit) . Je to 2006. Tak na páčce jsem taky nic nenašel. Podle ofiko návodu se jedná o monochromní obrazovku typu B. Ještě dodám, že se jedná o benzín a manuální řazení, obsah 1.4 [upravil dne 11/5/14 21:53 od PeterSmith24] [upravil dne 11/5/14 22:09 od PeterSmith24] Citovat
P607Olda Odesláno 12. květen 2014 Odesláno 12. květen 2014 V návodu pro rok 2005 (obr. vlevo) je na obrázku dvojité tlačítko - jedna část ovládá rádio a druhá počítač. Takový displej typu B mám taky. V návodu pro rok 2006 (obr. vpravo) je na páčce jedno tlačítko, a displej typu B v tomto návodu vůbec není popsán (!!!). Takže jestli máš jedno tlačítko, tak na všech Peugeotech toto tlačítko přepíná údaj pal. počítače a dlouhé stisknutí ho nuluje. Napiš, jaké tlačítko máš, co to dělá a případně dej stránku z návodu ať se taky něco dozvím. [upravil dne 12.5.2014 10:19 od P607Olda] Citovat
P607Olda Odesláno 12. květen 2014 Odesláno 12. květen 2014 Mám taky 1,4, manuální, 54 kW. Moc to nejede a dost to žere, ale manželka toho moc nenajezdí a na parádu je to ideální. Kdybys měl potíže s dveřmi, je tady vlákno a napiš. Něco jsem už opravoval. Případně si vlákno přečti a koukni na ty pojistky - aby se dojelo domů a do servisu, tak vytáhnout tu pojistku a pak se dveře zatahují ručně. Citovat
PeterSmith24 Odesláno 12. květen 2014 Autor Odesláno 12. květen 2014 Mockrát Děkuju za snahu vyřešit můj problém. \"Pořádně\" jsem to prozkoumal až dnes a tlačítka tam opravdu je. Trochu mne zmátlo, protože páčka je na konci jakoby kaskádovitě a na vrchní hraně je to tlačítko společně s ovladačem hlasitosti. Ohledně jízdních vlastností napíšu svou storku i s provizorní fotkou ze stránek bazaru Asi sem můžete dát LOCK Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.