swine007 Odesláno 21. únor 2003 Odesláno 21. únor 2003 Scháním levnej zesík a narazil jsem tady na ten. Neznáte ho někdo ?? Za tu cenu se mi líbí, ale nic o něm nevím . Citovat
Guest JR Odesláno 21. únor 2003 Odesláno 21. únor 2003 Jestli do toho muzu alespon trochu kecat, tak fakt ne. muzu ti klidne odprisahnout, ze tohle 2*100 W MAX (RMS ani nepredpikadam) nikdy ani ve snu mit nebude. pocitej, ze to bude hrat trochu lip nez radio, ale zadnej zazrak to nebude. Spis bych se u tehle zesaku bal toho, ze bude dost nachylnej na ruseni a kvalita zvuku se jeste zhorsi. Jestli chces, tak kamos ma prodej zesak Magnat (presny oznaceni ted nevim) 2*50 W RMS a ten to fakt mit bude. Chtel za nej dva litry. Citovat
swine007 Odesláno 21. únor 2003 Autor Odesláno 21. únor 2003 Což jde o to, že bych tady za ten nedal nic , mě šlo hlavně o to, jestli to někdo nemá v autě namontovaný. Hlavní je, že by to hrálo líp než rádio. Já tam mám SONY (tejden starou a ty swine vydali nový modely .. to vědět ) a ta to moc neutáhne. Kdyby tohle mělo 2*50 RMS tak by to byla bomba (furt lepší než nějakých 15 RMS z rádia). Zkusím a uvidím, kdyžtak ho na srazu spálíme (že tu má někdo zkušenosti ?? ). Citovat
Antares Odesláno 21. únor 2003 Odesláno 21. únor 2003 Jestli Ti do toho můžu mluvit, zkus si zajet do Polska do Lubinu. Maj tam hafo věcí. Narazil sem na super zesiky (evidentně vytžený z kufru) a výborný ceny. Byl tam červenej 4x 100w asi 5kg a chtěl za něj 1400zŁ Já řepa ho propás Citovat
Guest JR Odesláno 21. únor 2003 Odesláno 21. únor 2003 ja bych se prave obaval, ze to bude mit vykon velmi podobnej vykonu toho radia. Citovat
swine007 Odesláno 22. únor 2003 Autor Odesláno 22. únor 2003 když to büde stát za hovno tak řeknu voštíkovi a? mi pučí telku a uvidíme co to udělá Citovat
zazaa Odesláno 24. únor 2003 Odesláno 24. únor 2003 bracha ho mel v aute hraje to o neco lip nez radio (Xplod 7500 4*50) ale ke 100W to ma daleko Citovat
swine007 Odesláno 25. únor 2003 Autor Odesláno 25. únor 2003 zazaa: tak to by šlo ... ve čtvrtek mi přijde tak uvidím co to je za schrot Citovat
Charmander Odesláno 26. únor 2003 Odesláno 26. únor 2003 Taky jsem jeden takovej měl, stál 1300 a měl výstupní výkon 2*11W , no já ho vlastně ještě mám a prodávám ho za 600. Citovat
swine007 Odesláno 5. březen 2003 Autor Odesláno 5. březen 2003 Tak to mám doma, rozebral jsem to, je tam velkej plošnák osazenej tak z 15% odporama, kondíkama a trafíčkem (nikde nic jinýho) .... bomba, nechcete někdo za 300,- ?? :D Voštíku nechceš ?? Citovat
voštík Odesláno 5. březen 2003 Odesláno 5. březen 2003 uz ne, oprava me stala 30,- (slovy třicet) , takze bych na tom asi moc nevydelal Sice mi ted nejak blbnou jeden 2 sousedni kanaly, ale to byde rebus nekde jinde asi.. musim to zase cely prolezt Citovat
swine007 Odesláno 5. březen 2003 Autor Odesláno 5. březen 2003 To jde, mě na tom vyhořeli dva odpory, ale už je mám. (zkracoval jsem kabel a zapoměl, že to mám zapojený). Když to píchnu přes předzesilovač z rádia tak to skoro není znán, ale když přes výstupy repro tak je to hned o něčem jiným. (ale stejně je to šunka) Citovat
Guest Ondra Odesláno 5. březen 2003 Odesláno 5. březen 2003 no ze bych si poridil zesik za 300,- k memu planovanemu MP3 playerovi??? to zasr. radio nema linkovej vstup, tak tedka dumam, jak to zesilit.... mozna varianta..... Citovat
zazaa Odesláno 5. březen 2003 Odesláno 5. březen 2003 pokud nemas linkove vystupy tak existuje jakysi \"blackbox\" kterej upravuje uroven prodava to treba dexon atd nebo to jde udelat staci par trimru odporu kondiku .... Citovat
oddie Odesláno 5. březen 2003 Odesláno 5. březen 2003 Ondra nemá vstup, jako dovnitř, to už je trochu horší... Jak to vůbec vypadá, s tím tvým MP3 playerem, Ondro, koumáš nad tím, nebo jsi to uložil k ledu? Citovat
Guest Masinka Odesláno 5. březen 2003 Odesláno 5. březen 2003 Vstup na radiu neni zadnej problem, viz. ZDE A navic pro sikulku jako je Ondra to enbude ani problem si takovouhle vec vyrobit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.