radim.1008 Odesláno 10. prosinec 2014 Odesláno 10. prosinec 2014 Pěkné, rychlé...Kapotu jsi dával taky? Co pojišťovna? Citovat
michal4051 Odesláno 10. prosinec 2014 Autor Odesláno 10. prosinec 2014 Jj kapotu sem dával taky. No ještě čekám, zařizoval mi to známej co dělá nehody. Dnes budu vědět kolik dostanu.Aspoň že sem vše sehnal v barvě a nemusí se nic lakovat Citovat
radim.1008 Odesláno 10. prosinec 2014 Odesláno 10. prosinec 2014 Tak to je velká klika. Nakonec budeš ještě v plusu. Citovat
michal4051 Odesláno 10. prosinec 2014 Autor Odesláno 10. prosinec 2014 doufám že ano. Kapotu mám asi z novejší 306 lak je na ní pěknější . No uvidím až to opláchnu . Zbytek je špinavej Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 (upraveno) Dnes umyto. Počítam tak den že tu bude čistý Upraveno 1. únor 2015 uživatelem michal4051 Citovat
poldiss Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 Pěkný já to myl v pondělí a zasraný sem to měl až ve středu cos to vymyslel na kufr s nápisama? To jsou samolepky? Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 jj samolepky černé, stříbrné sem nechtěl . Obě za 100,- kdyby si chtěl je možné i v jiné barvě Citovat
poldiss Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 Já mám origo nápisy doma, čekám jen na hezký počasí až to budu celý pořádně ručně mýt tak je rovnou přelepím Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 (upraveno) To je, ted si nemohu vynachválit. Kdy sem hodíš svoji 307 ? Nevidíš na fotkách něco povědomého Upraveno 1. únor 2015 uživatelem michal4051 Citovat
agresssor Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 Moje 307 je momentalne zasranajak jetel a vzhledem k tomu ze by melo tento tyden opet snezit a byt mraz tak myti odkladam za 14 dni . Jojo "prdel" moji bejvalky ). Btw lestis to ruco nebo na to mas lesticku? Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 Hele zatím sem neleštil ,dnes jen voda,houba a šampon. Jinak když leštim tak ručně. Leštěnku mám taky ale na 306 sem nepoužil . V pondělí 306 vyjela z lakovny. Lakovala se kapota,př.nárazník,opravil mi pravej lem a ten levej zadní ružek . Tak aspoň ty vypadá k světu . V létě na ni pujdou cyclony. No 406 jezdí dobře jen jak kapala nafty do té spojyk tak se to na tom podepsalo . Tak se bude v nejbližší době dělat spojka Citovat
agresssor Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 (upraveno) Vypada fakt pekne a stema cyklonama bude peckova Kudy kapala nafta ? Si prave psal neco o baterce ale o nafte ne Upraveno 1. únor 2015 uživatelem agresssor Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 s toho kyblíku a dost měnil sem na něm těsnění a pořád . Byl někde prasklej. Koupil sem jinej komplet přetěsnil a vše ok ,jen ta spojka je asi mastná. Mezi 2 a 3 tisícema při plném výkonu to klouzne . Ale táta si ji chválí a já taky když si pujčím. Takhle nejela ani moje td 406 . Citovat
agresssor Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 Aha tak to jsem fakt netusil ja si myslel ze je spojka dead preci jen s tema km by to odpovidalo. Tak hlavne ze slouzi a ze si prisel na to kde byl problem Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 Ta bude jezdit ještě dlouho, no tak ted asi všechna auta co máme doma Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 (upraveno) TeD 406 1.9TD 66kw ( táta), 306 break 1.4i55kw(máma) , 106 1.4i55kw (přítelkyně ) a já 306 break 1.9D 51kw. No největší zábava je ve 106, to se minule divil frajírek v merglu když sem podřadil na 4 . Nemusím ti popisovat jak to jede Upraveno 1. únor 2015 uživatelem michal4051 Citovat
agresssor Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 :D:D Tak to je dobra francouzska rodina uz jen 206 a mas celou radu . Citovat
michal4051 Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 ne já si počkám až bude tvoje 307 na prodej ta je pěkná Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.