Guest DD Odesláno 25. září 2005 Odesláno 25. září 2005 BMW mam taky rad , kdyz to tak vemu, neni snad auto, ke kterymu bych nemel nejakou naklonnost. Vyjma snad Matize a podobnejch malejch auticek. Na druhou stranu Getz v dieselu ma taky svoje kouzlo . Citovat
Fx Odesláno 25. září 2005 Autor Odesláno 25. září 2005 406 jako servisni vozidlo http://album.volny.cz/show_image.php?file=/s/siby.vonrapid/52f1af092969ad026058481e531e8c40 Starý bavoráčky já můžu http://album.volny.cz/show_image.php?file=/s/siby.vonrapid/77d095dcbf56b29fac30c72725c44bdd Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.