Woiser Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 Zdravím, je tu někdo, kdo by jezdil tuhle trasu (chrudim -> jižní čechy) a měl by v autě místo na dva páry kol a ochotu je krapet přiblížit? Citovat
Woiser Odesláno 2. duben 2014 Autor Odesláno 2. duben 2014 A byl bys tedy ochotný popojet těch 25km? Já že bych to dohodl s prodejcem, kterej by byl určitě taky rád, že to nemusí řešit přes nějakou poštu či tak něco... Citovat
koblih69 Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 To mi bohužel firemní pravidla nedovolují Jinak by to problém pochopitelně nebyl. Citovat
Woiser Odesláno 2. duben 2014 Autor Odesláno 2. duben 2014 Á to je škoda, tak to z toho asi nic nebude což? Citovat
Woiser Odesláno 2. duben 2014 Autor Odesláno 2. duben 2014 Jasný, zkusim se s ním teda domluvit jestli by to šlo, a ty tam budeš na celej den nebo jen v nějakým časovým intervalu? Citovat
koblih69 Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 Ne pojedu tam na cca hodinové jednání. Citovat
Woiser Odesláno 2. duben 2014 Autor Odesláno 2. duben 2014 Tak až budeš mít přesné datum napiš sz, já zavolám prodejci jestli by mohl a kdyby né tak tě tím nebudu zatěžovat Citovat
Woiser Odesláno 2. duben 2014 Autor Odesláno 2. duben 2014 Kdyby se našel ještě někdo tak neváhejte napsat Citovat
misacekk Odesláno 2. duben 2014 Odesláno 2. duben 2014 Dneska jsem tam měl cestu do Pardubic. Vědět to dřív tak jsem ti to mohl vzít. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.