Mr.DAT Odesláno 21. květen 2014 Odesláno 21. květen 2014 Ahoj mám Peugeot 407 SW 2005, RT3 s barevným displeyem a dnes když se mi rozsvítila kontrolka hladového oka tak mi rádio napsalo že se vypíná aby se nepoškodilo a potom mi nešla navigace rádio prostě nic. Nevíte co je to za spouštěcí mechanizmus proti poškození a při čem se to takhle stává. Po zaparkování a vypnutí motoru tak do 4 minut se rádio o5 spustilo. Stalo se Vám to někomu? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.