Kuča Odesláno 14. březen 2014 Odesláno 14. březen 2014 Čipuje někdo solidní na Chomutovsku?. Děkuji a nějaké zkušenosti?? Citovat
Péťa Odesláno 14. březen 2014 Odesláno 14. březen 2014 straki007: http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=straki007 PS: A já myslel, že se čipují psi... [upravil dne 14.3.2014 20:23 od Peta] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.