durino81 Odesláno 13. září 2005 Odesláno 13. září 2005 Ahojte, ma tu niekto z vas sportovy katalyzator? Ake mate s nim skusenosti/na akom aute/motore? Kolko to prida na vykone motora, oproti normal kat? A co to stalo? Dik. Citovat
Crack Odesláno 13. září 2005 Odesláno 13. září 2005 Sportovní katalizátor?co to je?sportovní katalizátor je žádnej katalizátor ne:D já ho měl a bylo to uplně na nic,hůř to táhlo od spoda,ale líp od vyšší otáček,takže uplně k ničemu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.