Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

proforova 508SW


profor

Recommended Posts

Prvé foto je lampička osadená LED a druhé foto je pôvodná žiarovka.

Teraz v noci to svieti krásne, len tá je \"teplejšia\" od stropnej, ale viac sa mi páči. Je taká neutrálnejšia proti tej studenej stropovej.

Neviete ako dám dole ten stropný panel s lampičkami?

post-52788-141096362613_thumb.jpg

post-52788-14109636262161_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keďže ešte z čias oktávie mám solárny panel, ktorý sa prilepí na šíber do áut pre ameriku, proste autá, ktoré sa plavia po mori, aby počas cesty na slnku dobíjali batériu, a teraz \"šíber\" mám, rozhodol som sa k môjmu prvému panelu (strekol som ho do čierna) pridať ďalšie dva.

Plán je nasledovný:

keďže je skoro isté, že tieto sa hrúbkou nebudú dať schovať pod roletu, musím vykoumať nejaký rám, ktorý naprieč uchytím nad kolaje rolety.

tak samotné moduly panelov pricapím nad zadné sedadlá, do toho miesta, kde je posledný stupeň otvorenia rolety.

post-52788-1410963626409_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ďakujem Tomike,

uškodiť neuškodí, mám ich, tak to poriešim :)

Dnes som osadil dosky pre interiérové lampičky a dal ich do lampičiek nad ŠPZ.

Sú to prakticky tie isté lampičky, len plexi je iné aj uchytenie žiarovky a majú aj tesniacu penu na dosadacej ploche.

Uvidím, či tam nezatečie, aj keď je to dolu hlavou, tak by tam nemalo.

post-52788-14109636317449_thumb.jpg

post-52788-14109636317928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení,

dnes som vyriešil (na úkor jedného držiaku nápojov) problém, kam s mojou Galaxy S4.

Kúpil som si niekolko držiakov na eBay-i, ale všetky sú buď na okno, do ventilácie, teda nedržia podľa mojich predstáv.

Mimo to mám S4 s originál QI krytom, takže som chcel nabíjať bezdrôtovo aj v aute.

Teda som vybral tento univerzálny kryt, a mimo to som si kúpil aj nabíjací držiak s prísavkami.

Všetko by bolo super ale:

do univerzálneho držiaka mi moja S4 nedosadne, lebo je tučnejšia vďaka tomu QI krytu, ale drží tam po zacvaknutí

prísavkový QI nabíjací držiak po čase a otrasoch povolí, a telefón som našiel už len na pár prísavkách, asi držal silou svojej vôle, takže samostatne to nešlo

Tak som to zbuchol dokopy. Držiak má rámik z držiaka na S4 a spodok a základňa je prísavkový QI nabíjač bez prísaviek.

Uchytil som ho do držiaku nápojov, z ktorého som odobral predný dekor a samotný držiako/nabíjač som tam pripevnil (do pôvodných dier) eskapáskami, ktorým pomáha kúsok obojstrannej pásky.

Foto 1, prísavkový nabíjač bez ceckov.)

Foto 2, držiak na S4 bez stredovej časti

post-52788-14109636410697_thumb.jpg

post-52788-1410963641124_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...