Dark69 Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 Dnes som si vsimol ze mam cele cerpadlo od nafty Potrebujem rychlo poradit kto uz mal tento problem. Tecie to cez tie plastove trubky?? Alebo odchadza cerpadlo Musim to do jedneho dna surne opravit.. Tu je foto: Citovat
twoolf Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 umejt a hledat, tohle ale vypadá spíš na letitou mastnotu obalenou prachem. Citovat
Dark69 Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 Je to nafta na zaprasenom cerpadle..zistil som to nahodne, ked som otvoril kapotu a hned ju bolo velmi citit. a ako to mam podla teba ocistit a hladat? ked to ostrieka vsetko dookola? [upravil dne 13/2/14 14:49 od Dark69] Citovat
twoolf Odesláno 13. únor 2014 Odesláno 13. únor 2014 je třeba umýt celé čerpadlo, nejlíp na teplým motoru. Voda se odpaří a ukáže se, kde ti to prolíná. Nezdá se mi, že by to teklo nějak moc, spíš to za ty roky zvlhlo a je to jen mastné. Primárně bych se přikláněl k té plastové spojce na přívodní hadici. Citovat
Dark69 Odesláno 13. únor 2014 Autor Odesláno 13. únor 2014 To cerpadlo bolo este nedavno len zaprasene a suche.. Teraz je cele mokre... Zajtra idem menit tie plastove trubky, snad to pomoze a nepojde kopec eur do vzduchu... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.