lavka3 Odesláno 23. únor 2014 Autor Odesláno 23. únor 2014 S tím schovaným konektorem na DIAG, napadlo nás, že to mohlo být schovaný schválně, kvůli zlodějům.. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 23. únor 2014 Odesláno 23. únor 2014 to bude v cajku hele hlavní je že to nešlo přes boudu a když bude origo jednotka a budíky, tak je po starostech Citovat
lavka3 Odesláno 23. únor 2014 Autor Odesláno 23. únor 2014 přemýšlel sem, jestli tu jednotku vůbec měnit, může se něco zlepšit? Citovat
John Odesláno 23. únor 2014 Odesláno 23. únor 2014 Tu jednotku bych řešil a hlavně bych sehnal ty budíky z V6 A shovanou zásuvku na diag podle mě jí někdo shoval aby to něšlo rychle napíchnout na DIAG. Hlavně bych pořešil ten olej výměnu a výplach a vyčistit vanu. [upravil dne 23/2/2014 19:56 od John] Citovat
Mizlerek007 Odesláno 23. únor 2014 Odesláno 23. únor 2014 no každopádně... je tam jednotka na auto který má např jiný funkce... jednotku měň prvotně... a budíky jakbysmet ... Citovat
lavka3 Odesláno 23. únor 2014 Autor Odesláno 23. únor 2014 OK, tímto bych chtěl vyhlásit konkurz na vhodného dárce jednotky motoru vhodné pro moji V6 Citovat
Mizlerek007 Odesláno 23. únor 2014 Odesláno 23. únor 2014 zkus emixe no... jak na budíky, tak jednotku...musíš si podle SB zjistit co jsi v tom vůbec měl za jednotku kdyžtak na FB jsem pod jménem Petr Mizler, tak si mě přidej a pořešíme Citovat
lavka3 Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 Kamarádi, sháním střední krytku na tyto 16\" kola, měl by někdo na prodej, nebo tip, kde sehnat? Děkuji. Citovat
vitek111 Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Ja ve sve dobe nesehnal, takze jsem koupil primo novou v peugeotu... Citovat
vitek111 Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 ted netusim presne, bral jsem tech veci vice, 800kc? 1200kc? Citovat
petrb123 Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 da se najit na anglicke ebay : http://www.ebay.co.uk/itm/Peugeot-406-Coupe-Alloy-Wheel-Centre-Cap-x1-BBS-/181311483798?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Wheels_tyre_Trims_Trims_ET&hash=item2a3701af96 cena neni az tak hrozna, jen musis prekecat prodavajiciho, jestli ti to posle do ceska, s postovnym by to mohlo byt tak 15liber Citovat
lavka3 Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 Dneska jsem dával fólie 40% na okna u zadních sedaček a toto je výsledek snad jsem někomu přidal inspiraci. Jakmile zadělám ještě zadní okno, bude to ještě lepší, méně světla do auta = méně viditelnosti přes fólie [upravil dne 26/2/14 20:36 od lavka3] Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 pecka... já chci taky garáž do tý co máme nevjedu Citovat
lavka3 Odesláno 26. únor 2014 Autor Odesláno 26. únor 2014 Já to mám dosti na těsno, ale vjel sem do ní Citovat
lavka3 Odesláno 28. únor 2014 Autor Odesláno 28. únor 2014 Kamarádi, neválí se někomu doma OBLOŽENÍ STROPU JERSEY SALOME ROKONA - F403- FEX- - BÉŽOVÁ TERRE DE CASSEL ? Děkuji Citovat
lavka3 Odesláno 4. březen 2014 Autor Odesláno 4. březen 2014 Po trochu divočejší jízdě sháním lanovod od řadící páky na mého lvíčka. Jde o lanovod pro zařazení rychlosti jakoby od 1ky k 2ce (nahoru - dolů). Jestli to někdy někdo řešil, uvítal bych, zda je o průměr 10 nebo 13. Děkuji. Citovat
John Odesláno 4. březen 2014 Odesláno 4. březen 2014 lavka3 : průměr lanovodu k řazení zjistíš podle svého VINka...v SB... jinak já už svoje starý lana nemám daroval jsem je jednomu členovy který nedávno řešil převodovku.Jinak v Pugu ty lana koupiš kolem cca 1200kč jeden kus pokud si dobře pamatuju. Citovat
lavka3 Odesláno 4. březen 2014 Autor Odesláno 4. březen 2014 John: 1200kč za jeden? Když jsem se díval na SB, tak jedno lano stálo 2400,- .. podle fotky níže nezjistím jaký průměr, ani jaké lano potřebuji, že? Citovat
John Odesláno 4. březen 2014 Odesláno 4. březen 2014 lavka3 : co jsem zjišťoval a bral jsem to přímo v Pugu tak se dělá i něco jako ,,druhoška\" od pugu a je to stejný jak originál v balení jen za nižší cenu.Mám to od člověka co v pugu dělá a rozdíl v tom není mám je teď daný ve své V6 a chodí to perfektně... zkus se u tebe v Pugu zeptat až se tam podle vinka budeš ptát a měli by ti nabídnout i tu ,,druhošku\" nebo jak to nazvat. Jinak ti doporučuju rovnou vyměnit obě lana a máš klid když jedno prasklo tak je dost pravděpodobný,že to druhý odejde brzo taky a zrovna prdel to měnit není. [upravil dne 4/3/2014 11:10 od John] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.