czer.t Odesláno 5. únor 2014 Odesláno 5. únor 2014 mám dotaz: může mít vadná váha vzduchu na 1,4 hdi vliv na \"cvrlikání\" motoru v určitých otáčkách?? cca 2000-2100 Citovat
Zemla703 Odesláno 5. únor 2014 Odesláno 5. únor 2014 Dle me ne dava jen informaci ridici jednotce.Jak neco cvrlika bude to mit mechanicky puvod ... Citovat
czer.t Odesláno 7. únor 2014 Autor Odesláno 7. únor 2014 ..tak se zeptám čistě laicky: na co má teda vliv, co se děje když dá řídící jednotce zkreslené informace nebo je nedá vůbec??:myslim:roll Citovat
koblih69 Odesláno 7. únor 2014 Odesláno 7. únor 2014 Prosím tě, zeptej se jasně. Co máš za problém? Cvrdlikání? Nahrej to a dej odkaz. Nebo něco jiného? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.