Balachar Odesláno 2. únor 2014 Odesláno 2. únor 2014 Ahojte Slováci, nepoznáte niekto dobrý servis v Banskej Bystrici, kde majú origo diagnostiku. Potrebujem totiž vymeniť regulátor tlaku paliva a následne ho aj načítať. Som z Vranova nad Topľou, ale tam som len cez víkend a u nás sa cez víkend nepracuje, ale cez týždeň som v BB a tam by som si to chcel dať spraviť. Ďakujem Citovat
tomik1987 Odesláno 2. únor 2014 Odesláno 2. únor 2014 v BB napriklad Lioncar - Peugeot autorizovaný servis pre PSA , Partizánska cesta. nezvládneš výmenu aj sám? Citovat
Balachar Odesláno 2. únor 2014 Autor Odesláno 2. únor 2014 To poznám, no neviem ako oni, ale iné autorizované servisy pýtali za diel 115 a za prácu cca 70, ja mám origo diel za 100 ... možno by som zvládol, len na to potrebujem čas a tento víkend ho bolo málo :-) Citovat
tomik1987 Odesláno 2. únor 2014 Odesláno 2. únor 2014 je to autorizovaný servis ale osobne neodporčam nemám snimi dobre skúsenosti. Citovat
mmartinkovic Odesláno 3. únor 2014 Odesláno 3. únor 2014 Nejaky pan z Detvy robi Peugeoty. Kamarat k nemu chodil s 406. Nemam kontakt, ale zozeniem ak treba. Bol s nim vzdy spokojny. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.