TURBO_KrteK Odesláno 7. duben 2003 Odesláno 7. duben 2003 zkus direct connect vybornej softik na stahovani cehokoli DC++ (link na spec. upravenou CZ verzi ) tady mas odkaz na oficialni DC++, ale to je oproti CZDC++ nic moc tady mas par info kdybys nevedel co a jak Citovat
Guest Cabrio Odesláno 7. duben 2003 Odesláno 7. duben 2003 Tak jsem to viděl už s těma titulkama a je to fakt sklamani Citovat
Guest Masinka Odesláno 7. duben 2003 Odesláno 7. duben 2003 NO s titulkama na me Taxi 3 udelal daleko lepsi dojem nez bez titulku, sice je porad nejhosrsi ze vsech dilu,a le uz to neni takova tragedie, jak jsem to videl ze zacatku. Proste se tam malo jezdi, ale fory jsou stejne dobry jako v minulych dilech. Citovat
Guest Cabrio Odesláno 7. duben 2003 Odesláno 7. duben 2003 TO souhlasi ale urcite veci. Jsou docel prehnany.Meli zustat vic na zemi. Citovat
Guest Masinka Odesláno 7. duben 2003 Odesláno 7. duben 2003 Pokud si matne vzpominam, tak se litalo pouze ve dvojce , takze trojka na zemi zustala. Citovat
Guest Masinka Odesláno 7. duben 2003 Odesláno 7. duben 2003 Pokud jste si ty titulky stahli, tak jste zjistili, ze jeste nebyly dotazeny do konce, tak si nekdo na strahove pohral a dal nam k dispozici opravenou verzi taxi3.sub Citovat
swine007 Odesláno 8. duben 2003 Odesláno 8. duben 2003 Nevím jak ostatním, ale mě to nejde stáhnout ..... ty minulý byli neúplný ?? :mad: (škoda cd) Citovat
swine007 Odesláno 8. duben 2003 Odesláno 8. duben 2003 deeper: já ti vezmu na sraz taxi3 a ty mě GTA3 ... Nebo si na něj skoč do kina .. Citovat
deeper Odesláno 8. duben 2003 Odesláno 8. duben 2003 SWINE007: OK klidně ho přivez. Než to u nás pude v kině tak mi bude 40. A do Prahy se mi kvůli tomu nechce. Chceš kompletní GTA3, nebo jen to real. Real má 90mb tak jestli bys k tomu ještě něco chtěl přismahnout nona problema! Citovat
swine007 Odesláno 15. duben 2003 Odesláno 15. duben 2003 masinko jak je to s tima novýma titulkama ?? Mě nejdou stáhnout .... nějaká chybička Citovat
deeper Odesláno 15. duben 2003 Odesláno 15. duben 2003 Hm asi to bude rozbitý, taky mi to nende. Citovat
deeper Odesláno 16. duben 2003 Odesláno 16. duben 2003 Je to docela sranda jenom si je přečíst, nějaký hlášky tam jsou super:D:D:D:D Citovat
swine007 Odesláno 16. duben 2003 Odesláno 16. duben 2003 deeper : pořád taxi3 ještě nemáš ?? já na tebe myslím Citovat
deeper Odesláno 17. duben 2003 Odesláno 17. duben 2003 Nemám ale už mám vypálený a poctivě přibalený do batůžku Real gta :D:D:D:D:D:D:D V pátek můžem zapařit:D:D:D a v pondělí si to koněčně budeš moct zahrát:D Teda jestli nemáš ve lvíčku LCD nebo dobrej notebook Citovat
swine007 Odesláno 18. duben 2003 Odesláno 18. duben 2003 No jasně, notebook nebude problém , myslím že se mi někde válí nějaká 386/33 s monoch. displejem, bude stačit :D:D Citovat
Harry Odesláno 20. duben 2003 Odesláno 20. duben 2003 berte to tak,že jako film nic moc,ale je to dost spíše jako reklama na Peugeot :-))) a chvíli to vypoadalo a ničilo se to tam jako v Kobře 11 :-))) Mám taky francouzkou verzi sa titulkama,ale obraz je v úplně pohodě... Citovat
Hics Odesláno 22. duben 2003 Odesláno 22. duben 2003 To sedí Harry. Na film sem si zašel radši do kina a příběk fakt nic moc. Taxi2 tutově vede. Ty masakry Peugeotů mi rvali srdce. Auůůů. Proč za mnou sakra někdo nepříjde a neřekne: \" Hele, potřebujem nějakou slušnou 405 na zdemolování. Tady za ní máš 406.\" Ve filmu jde stejně jen o efekt jak se muchlaj plechy a zlatá metla vypadá vždycky velkolepě :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.