Stejsn Odesláno 13. leden 2014 Odesláno 13. leden 2014 Hm, taky bych někdy zašel, střílel jsem naposledy na vojně z SA58 v ČZ vz. 75 a to už je přes 10 let Citovat
Edison Odesláno 13. leden 2014 Autor Odesláno 13. leden 2014 Podle počtu zájemců bez ZP by to chtělo počítat, aby nás bylo i více lidí se ZP... Tak max v poměru 2-3:1 Dá se vzít i více stavů, třeba podle toho, kolik by se sešlo vržitelů, kvůlivá \"dohledu\", bezpečnosti a tak.. Ale to snad chápete, žejo... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.