Jump to content
Sign in to follow this  
Vlasta

Proč jsem prodal moji 405

Recommended Posts

Muj problem začal když pegy dostal chřipku a začal škubat kouřit a bez přidání plinu chcípal a ani nestartoval nakonec byla v čudu ŘJ,čidlo teploty vzduchu v sání,potenciometr škrtící klapky,a regulátor volnoběhu,docela dost na to aby mě vyloženě nasr..... a protože potřebuju jet v kteroukoliv hodinu do práce vsadil jsem na 6let starou feldu (zatím bez problému ) Po opravě která přišla na něco přes desítku jsem si chtěl pegyho nechat(feldu bych měl do práce a pegyho na machrování)ale bohužel po tejdnu přestal fungovat sitič taže jsem opět startoval s plinem oprava cirka 2,5tis ale to už došli prachy takže i stouto poruchou mi ho vykopily za 45tis.což jsem v danou chvíly bral jako uspěch.Po konečném součtu jsem během roku přišel cirka o 70tis což jsem hořce polknul.Takže musím přiznat že moje vysněné autíčko se vyloženě nepovedlo možná že kdybych tenkrát vzal tu 405 2.0SRI co stála vedle jezdil bych do dnes ale to už se nikdy nedovím(je možny že snaha ušetřit na poviném ručení se mi kurevs..... vymstila).Tak to je asi vše co jsem chtěl na vysvětlenou. Peugetot club je u mně stale na prvním místě je tu dobrá banda a ikdyž jsem momentálně odpadlík (jakoJR)jde nakonec o to co voní benzínem a naftou.Ikdyž v mém případě spiše benzínem.:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vyměnit peginu za feldu no toje ostuda:mad: taky jezdim s autem do prace určitě bych kvuli tomu neměnil auto protože pegina je super:D;):cool::P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Masinka   
Guest Masinka
Peugetot club je u mně stale na prvním místě je tu dobrá banda a ikdyž jsem momentálně odpadlík (jakoJR)jde nakonec o to co voní benzínem a naftou.Ikdyž v mém případě spiše benzínem.:cool:

Vlasto v pohode, mel jsi proste smulu, ze jsi natrefil na spatnej kus :(, to se stava, nicmene nechtej slyset kolik ja uz do Pepci narval penez a mam taky stavy, ze bych ho nejradeji prodal, ale pak mi udela z niceho nic radost (1. misto ve slalomu :cool:) a je hned po spatny nalade.

Polde toho co jsi vypsal za zavady, tak oprava by te vysla vazne na strasne moc moc moc penez, takze si udelal rozumnou vec, ze jsi to auto pustil do sveta, ale ocekavam, ze se jednou na srazu potkame a ty zase prijedes s autickem, ktere ma lva ve znaku nebo ne? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky v to pevně věřím že se jednou ke lvíčku vrátím ted si ale musím dát rok dva na srovnání rodiného rozpočtu ale švára má 309 tak snad mi jí na nějakej srazík pučí když ne tak dostane po čuni Čauky:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar Vlasto krajane no co si udělal asi bylo rozumné než do toho vrážet... ale zase jsem si řekl že si mohl použít papíry s tvého fára a dovézt si jinou peggynu což by nebyl problém si myslím ... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdar petře tak už bys měl mít podsvícení doma jinak naten difuzor mi říkal že ti mám vzkázat cenu 1500kč.už je máš na voze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojky tomsone jo podsvícení už došlo ale budu ho dělat až bude volná dílna u kámoše... Jináč ten difusor je myslím za slušnou cenu musím mu tedy zavolat aby mě ho zaslal ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×