FunScreen Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 Pokud se najde nekdo.. kdo mi s tim pomuze a prepaji to, budu rad a samozrejme mu to zaplatim. Citovat
FunScreen Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 Oddie jo.. od vymeny to jeste neudelalo. Citovat
oddie Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Takže teď jezdíš? Tak uvidíš, co to bude dělat dál... [upravil dne 12/16/13 17:00 od oddie] Citovat
FunScreen Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 Takže teď jezdíš? Tak uvidíš, co to bude dělat dál... [upravil dne 12/16/13 17:00 od oddie] Jo.. jezdim. Bojím se to vypnout :-D Citovat
FunScreen Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 Tak zatím vše OK, ale už podruhé se mi stalo něco, z čeho mám fakt obavy.. Stejný zvuk, který vydává podavací čerpadlo (dunění) se mi ozval jakoby pod přístrojovou deskou, kde se obávám, je umístěno BSIčko? Takový dunivý zvuk stejně dlouhý, jako když tlakuje to čerpadlo :-( Citovat
oddie Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 V BSI nemá co dunět. To bude spíš větrák nebo klapka topení Citovat
FunScreen Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 V BSI nemá co dunět. To bude spíš větrák nebo klapka topení jo? Tak tím líp, tos mě uklidnil.. Fakt je to přímo pod řidičem, jakoby pod palubkou... Citovat
oddie Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Větrák topení je u spolujezdce. Tak spíš nějaká klapka. Nebo ještě by to mohlo být kmitající relátko, na nebo u BSI, to by byla závada. Jde to od pojistek? [upravil dne 12/16/13 20:50 od oddie] Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 nebo tam má myš a jak dostává porád 12V tak tam kmitá:D [upravil dne 16/12/13 20:55 od Charlie 1] Citovat
oddie Odesláno 16. prosinec 2013 Odesláno 16. prosinec 2013 Kdyby to dělalo pravidelně, tak bych si to poslech, ale jestli to dělá náhodně, tak asi bez šance. Citovat
FunScreen Odesláno 16. prosinec 2013 Autor Odesláno 16. prosinec 2013 Bohužel, zatím mi to dělá nepravidelně.. Jo, přesně, jde to od pojistek... A myslíš, že ta myš zdechne? :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.