slatored Odesláno 26. listopad 2013 Odesláno 26. listopad 2013 Zdravím evrybády, stačí koupit klíč s DO (jen obal), vyměnit vyfrézovaný klíč a elektroniku, aby to fungovalo, nebo budu muset ještě na diagnostiku atd. ? Díky jj Citovat
P607Olda Odesláno 26. listopad 2013 Odesláno 26. listopad 2013 Pokud elektroniku jen vyměníš, tak by to mělo být bez diagnostiky. U některých je po odpojení baterky v klíči potřeba napárovat. Postup párování je v Návodu k autu. U tvého ročníku už asi není samostatný čip imobilizéru, zajišťuje to elektronika napájená baterkou. Nejprve nastuduj Návod. Citovat
P607Olda Odesláno 26. listopad 2013 Odesláno 26. listopad 2013 Tyjo, je to v sekci 406, v podpisu máš 207 r.v. 2007. Psal jsem o 207. Příště laskavě napiš, o jakém autě se bavíme. Citovat
slatored Odesláno 26. listopad 2013 Autor Odesláno 26. listopad 2013 Sorry - jsem si nevšiml 406, proto ani ten typ. (207 je správně) jj [upravil dne 26/11/13 10:19 od slatored] Citovat
P607Olda Odesláno 26. listopad 2013 Odesláno 26. listopad 2013 Jj. Takže původní elektroniku a původní planžetu přendáš do nového obalu? [upravil dne 26.11.2013 11:21 od P607Olda] Citovat
slatored Odesláno 26. listopad 2013 Autor Odesláno 26. listopad 2013 No, chtěl bysem - moc bysem chtěl (viz. nějaký film) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.