MildaSs Odesláno 26. listopad 2013 Autor Odesláno 26. listopad 2013 Právě o tom hodně přemýšlím. http://www.auto-diag.cz/index.php?route=product/product&product_id=60 Citovat
MildaSs Odesláno 27. listopad 2013 Autor Odesláno 27. listopad 2013 Jaké výhody má např. Lexie oproti AUTOcomu ? v porovnání s cenou je autocom o mrtě dražví(stojí 60 000 a lexie 3) Citovat
groovred Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Ja ji mam taky jako zakladní výbavu , použival jsem ji u vymeny oleje v prevodovce a v zime vypínam sklapěni zrcátek, ale už jsem ji u některych lidí použil i na diagnostikovaní závad, je to supr věc, navratnost velice rýchla Citovat
MildaSs Odesláno 28. listopad 2013 Autor Odesláno 28. listopad 2013 http://www.auto-diag.cz/index.php?route=product/product&product_id=60 a je to přesně tahle ? Popř. jsou nějaké jiné tipy ? Citovat
tomik1987 Odesláno 29. listopad 2013 Odesláno 29. listopad 2013 áno je to presne tá. na 607 ti pôjde. inak mne dnes vyhodilo hlášku najprv battery low . ... a potom asi 3x chyby rôzne. naštartoval som a všetko zhaslo. Citovat
groovred Odesláno 30. listopad 2013 Odesláno 30. listopad 2013 áno je to presne tá. na 607 ti pôjde. inak mne dnes vyhodilo hlášku najprv battery low . ... a potom asi 3x chyby rôzne. naštartoval som a všetko zhaslo. To mi robilo ked bola baterka v kufru pred smrtí.... Citovat
MildaSs Odesláno 30. listopad 2013 Autor Odesláno 30. listopad 2013 Právě že baterka v kufru je úplně nová..osobně si myslím že to bude špatnou řídící jednotkou dveří.. Citovat
MildaSs Odesláno 4. prosinec 2013 Autor Odesláno 4. prosinec 2013 Nebo nezbývá nic jiného než koupit lexii a ta si s tím poradí..potom a potom uvidím co dál.. Citovat
tomik1987 Odesláno 8. prosinec 2013 Odesláno 8. prosinec 2013 ja baterku v kufri nemám ale normálnu mam nejakú slabú asi z nejakej škodovky alebo tak. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.