Péťa Odesláno 26. srpen 2005 Odesláno 26. srpen 2005 Původně zaslal: Ondra jo v hradci u makra maj vystaveny asi 3 pergoly jako garaze... a co myslite.... dokonce i ten obrubak radsi sundali K tomu se hrde hlasim, parkoval jsem tam s oblibou Ale ted tam uz nejsou :-( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.