Pavel219 Odesláno 20. říjen 2013 Odesláno 20. říjen 2013 Zdravím Vás páni,kúpil som Peugeot 406 break 2,0i 99kW rok 1999. Mám taký problém pri jazde som si všimol že sa mi na 1sekundu rozsvieti check engine, nie je to stále raz to blikne a inokedy dva týždne nič. Pri plinulej jazde niekedy cítim také slabunké trhnutie. Volnobežné otáčky sú občas kolísavé. Nakoľko som problém trhania riešil na svojom predošlom voze Renault Laguna ,tak som išiel na to systematicky ,najprv som poriadne vyčistil škrtiacu klapku,krokový motorček voľnobehu, keď to pretrvávalo tak som vymenil lambda sondu, nakoľko nechcem len tak strieľať od pásu a kupovať zapaľovaciu cievku. Poradte mi prosím Vás diagnostiku ,ktorá by sa mi dokázala spojiť s mojou Bosch riadiacou jednotkou. Skúšal som scanmaster-nefunguje,lexiu neviem nainštalovať a neviem či mi bude fungovať s tým čínsko mexickým káblom,čo mam ,PCMSCAN-funguje ale len čítanie kodov, v Peugeot servise pre mna urobili tolko že mi zmazali staré chybové kody v RJ. Diag box zatial hladám patch aby som ho zaregistroval Akože.... Citovat
ferinko2 Odesláno 20. říjen 2013 Odesláno 20. říjen 2013 Lexiu nevieš nainštalovať....hardvare nemáš,či software nevieš? Citovat
Pavel219 Odesláno 20. říjen 2013 Autor Odesláno 20. říjen 2013 Lexia sa mi na win7 nenainštaluje ,hardware mám ,len neviem ci mam kody na spustenie Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.