nedeto Odesláno 30. září 2013 Odesláno 30. září 2013 Zdravím, rád bych vám osvětlil svou situaci. Mám nabídku od známého ke koupi auta, které má rakouské papíry a bylo v Praze ukradeno. Majtel auto v rakousku odhlásil a po nějaké době se zase našlo. Chce ho prodat tady v čr. Jak je to s přepisem na české doklady? Díky Citovat
Hadra Odesláno 1. říjen 2013 Odesláno 1. říjen 2013 Tak najdi podle Vinu původního majitele a sděl mu, že to auto máš ty, jestli mu nezbyly papíry. Nebo ten známý je ten majitel co mu auto ukradli a teď našli? Citovat
nedeto Odesláno 1. říjen 2013 Autor Odesláno 1. říjen 2013 Ano, známý je majtelem. Bydlí v Rakousku a papíry od auta má u sebe. Citovat
jofo Odesláno 1. říjen 2013 Odesláno 1. říjen 2013 Stoji ti to za mozne problemy? Kupoval by som ho len vtedy ak by ho majitel nanovo prihlasil a potom po tvojej kupe zas odhlasil. Vtedy by si si bol isty ze je to legalne. Inac sa moze stat ze prides o peniaze a aj o auto. Citovat
punkac Odesláno 1. říjen 2013 Odesláno 1. říjen 2013 Jak ho v tom Rakousku odhlásil? Jako do depozitu, aby neplatil pojistku nebo ho zlikvidoval úplně a TP byl vyřazen z evidence? Jestli se auto našlo, mělo být vráceno majiteli. Jestli nebyl techničák vyřazen, tak jde udělat normální dovozová technická. Pošle ti kupní smlouvu a ten techničák a tady ho přihlásíš jako kdybys ho normálně dovezl z ciziny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.