vohon Odesláno 22. září 2013 Odesláno 22. září 2013 Zdar, nečekal sem, že to může dělat takovej bordel, ale jak vidno, tak jo. Mám vůli v řízení (ten hřeben)u sportíka s posilovačem, tak se chci zeptat, jestli se to třeba doma někomu neválí, nějak to nemůžu sehnat... Citovat
vohon Odesláno 22. září 2013 Autor Odesláno 22. září 2013 Rány zepředu...myslel sem, že to sou silentbloky nebo třeba stabilizátory, ale nejsou, to sem všechno udělal nový a furt tam něco mlátilo. Na technický na to nepřišli no a pak sem to zjistil, když cukám volantem a koukám na ten hřeben, tak je prostě vidět, že v něm je vůle. Takový ty klasický nepříjemný tupý rány - když se ti \"zkříží náprava\", nebo když měníš rejd... Citovat
Hafity Odesláno 22. září 2013 Odesláno 22. září 2013 Tak to se budu muset mrknout na to moje, taky tam něco není úplně košer.... Citovat
ozzy56 Odesláno 22. září 2013 Odesláno 22. září 2013 na pravé straně je hřeben vedený v silonovém vodítku (pouzdru)--to se dá vyměnit po dem. řízení Citovat
MyP106 Odesláno 23. září 2013 Odesláno 23. září 2013 řízení mám kdyby nepomohlo co radí Ozzy56 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.