John Odesláno 10. listopad 2013 Odesláno 10. listopad 2013 Tak to jo,pokud to prosvítí vpohodě tak pohoda. Citovat
Charles Odesláno 15. listopad 2013 Autor Odesláno 15. listopad 2013 tak a marodíme od koupi vozu jsem najel cca 7000 km a postupně se sypal intercooler tak jsem se rozhodl se do toho pustit. [upravil dne 15/11/13 13:47 od Charles] Citovat
John Odesláno 15. listopad 2013 Odesláno 15. listopad 2013 Uff pěkně jsi se do toho opřel... a jen IC nebo i něco horšího? Citovat
Charles Odesláno 15. listopad 2013 Autor Odesláno 15. listopad 2013 snad jen coler je to tam celi poblity tak jsem to celi odstrojil a zítra se bude čistit Citovat
greg Odesláno 16. listopad 2013 Odesláno 16. listopad 2013 To je normálka. Taky jsem to měl cely zas.... od oleje Citovat
Charles Odesláno 16. listopad 2013 Autor Odesláno 16. listopad 2013 ja vim dneska už proběhla i očista a hned to vypadá lépe Citovat
Charles Odesláno 14. prosinec 2013 Autor Odesláno 14. prosinec 2013 tak jsem dneska zas pokračoval v servisu trošku větším dnes konečně vyndáno turbo ale vzal jsem to trošku víc a jak to dnes začalo Citovat
Charles Odesláno 14. prosinec 2013 Autor Odesláno 14. prosinec 2013 a po pár hodinách to dopadlo takto Citovat
Charles Odesláno 14. prosinec 2013 Autor Odesláno 14. prosinec 2013 ještě se udělá pořádna očista než pujde srdíčko zpět Citovat
John Odesláno 14. prosinec 2013 Odesláno 14. prosinec 2013 Jak jsem už psal pěkně jsi se do toho opřel.... Citovat
Charles Odesláno 18. prosinec 2013 Autor Odesláno 18. prosinec 2013 tak už zas skládáme zítra start tak jen doufám že zavrčí a bude vrčet v klidu Citovat
John Odesláno 19. prosinec 2013 Odesláno 19. prosinec 2013 Supr doufám,že bude dlouho jezdit. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 19. prosinec 2013 Odesláno 19. prosinec 2013 no jo no kdyby jsi si koupil pořádnej motor nemusel jsi řešit takovýhle problémy radši zaťukám ťuk ťuk Citovat
Charles Odesláno 20. prosinec 2013 Autor Odesláno 20. prosinec 2013 tak dnes prvni cca 100 km za mnou po nandáni motoru a zatim vše šlape jak ma a jsem spokojen teda až na jednu chybu co hlásí diagnostika hlasí trvalou chybu předehřevu vzduchu motoru. neví někdo co stim?? Citovat
Charles Odesláno 22. prosinec 2013 Autor Odesláno 22. prosinec 2013 tak už mám složeno vyměněno turbo, olej, všechny filtry, akcelerační silentblok motoru, kulové čepy, čepy řízení a nějaky ty drobnosti Citovat
John Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Pěkně snad už máš po komplet servisu a snad už bude jen spolehlivě jezdit. Citovat
Charles Odesláno 22. prosinec 2013 Autor Odesláno 22. prosinec 2013 ješte ted budu dělat repas zadních brzd a už doufam že bude klid Citovat
Guest StibTo Odesláno 22. prosinec 2013 Odesláno 22. prosinec 2013 Moc pěkně jsi se do toho opřel jak už psal John ... Na ten předehřev Ti nikdo neporadil, co ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.