marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 270 €čiek je dobre, ale koľko stojí doprava do Kyjeva? Citovat
shark734 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 270 €čiek je dobre, ale koľko stojí doprava do Kyjeva? spravis zajazd tvojim autobusom a nebude to take strasne Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 No to hej Železnicou, tam a späť Bratislava - Kyjev dospelý: 129,36 EUR/osoba Linkovým autobusom by som tam nešiel ani zadarmo. [upravil dne 21/8/13 14:13 od marko306] Citovat
Y2K Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 zoberem Sko a pojdem na Ukrajinu...a hned ho tam aj necham Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 A naspäť pôjdeš na šarkanovom koko** ? Citovat
Y2K Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 jake naspat? si nevidel ten film co som dal na neho trailer? :D Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 Autom by som na ukrajinu asi určite nešiel, takže asi skorej ten vlak Ešte nejaku skupinovu zlavu vybaviť, a pohoda Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 Nie, nevidel. Videl som iba trailer. Oni sa nevrátili? Však tam mali UAZ (fazuľu). A čo to tam teda za tvora vyčíňalo? Černobyľský technik z reaktoru č4 alebo tá čaky bábika? [upravil dne 21/8/13 14:34 od marko306] Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 Kuknem, ale až keď prídem z Pripyati ak tam pôjdem. Inak bol aj ja v jedných iných opustených bytovkách a pripadal som si tam ako v Pripyati. http://www.panoramio.com/photo/63423190 [upravil dne 21/8/13 14:48 od marko306] [upravil dne 21/8/13 14:53 od marko306] Citovat
Cinicman Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 Y2K. Tamta cestovka uz nefunguje ... Toto je nieco obdobne ... Cena je podla mna OK, na to co vsetko obsahuje http://www.chernobylwel.com/sk/trip.html \"Cestujúcim z Českej republiky, Poľska, Slovenska a Rakúska ponúka CHERNOBYLWEL.COMe vlastnú dopravu do Kyjeva, ktorá však nie je zahrnutá v tejto cene\" Citovat
marko306 Odesláno 21. srpen 2013 Odesláno 21. srpen 2013 Aj to som čítal, ale ktovie prečo tam schválne nenapísali cenu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.