Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem so startovanim


modroocka

Recommended Posts

Ahoj taky se tak stává jezdím na Orlen (Benzina u nás) pro Verva za 5,68 zl (35,78 kč).České zloděje neřeším na Shell v Č.T. za 41,50 kč V Power Racing i když se mi to do 59kw motoru zdá zbytečné.Jsem holt slepá ovce která dělá co přikážou. Jinak po cca měsíci startuje na 1 (klep,klep).:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravím vespolek. 

Manželka má Peugeot 207 1,4 65 kW / 2006. Včera, když  dojížděla před panelák, všimla si, že vyletela ručička teploty motoru nahoru a rozsvítila se kontrolka přehřátí. Pára z pod kapoty nebyla, voda v nádržce  je na minime, tak si nemyslím, že by to uvařila. Tedy doufám. Trochu ke stavu auta:  Od Listopadu jsem pozoroval, že se motor neohřívá na provozní teplotu. Usoudil jsem, že je vadný termostat. Nechal jsem to přes zimu tak, že se na to podívám, až se oteplí. Nicméně včera, jak dojela, a jak se rozsvítila kontrolka, motor zhasnul a teď nejde nastartovat. Pokud to startuji teď, motor je samozřejmě studený, ale ručička ukazuje 90 stupňů. A i když je motor studený, rozběhne se ventilátor chlazení. Na diagnostice jsem nebyl, stojím před panelákem. Je možné, že by bylo vadné čidlo teploty chl kapaliny a tím to zablokovalo startování? Měl jsem podezření na slabou baterku, tím by se mohl rozpárovat imobilizér, tak jsem ji vyměnil za mojí se stejným výsledkem. Je možné bez diagnostiky spárovat imobilizér s autem?  Jo a ještě, když otevřu dveře, tak bliká kontrolka dobíjení. Indikuje to snad slabou baterku, ale octavia 1 benzín na tuto baterku funguje bez problémů.

Uměl by mi někdo poradit?  Děkuji všem za jakoukoli radu. 

Peter

Upraveno uživatelem Peter 207
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...