treassure Odesláno 1. květen 2014 Odesláno 1. květen 2014 takže sis objednal kouknul na postup a dal si za to v podstatě 1000 kč za snímač .. Mohl bych poprosit o postup výměny... Citovat
frenky Odesláno 1. květen 2014 Odesláno 1. květen 2014 Nie je to nic zlozité.Postup som nasiel tu:http://www.peugeot-club.com/topic/52635-navod-na-vymenu-snimaca-abs-p407/ Citovat
treassure Odesláno 1. květen 2014 Odesláno 1. květen 2014 Díkk , a jak dlouho Ti to zabralo ... Citovat
frenky Odesláno 1. květen 2014 Odesláno 1. květen 2014 Demontáz kolesa,cidlo je pripevnené jednym srobom na imbus+káva cca:40 minút Citovat
hardhouse.trip Odesláno 3. květen 2014 Odesláno 3. květen 2014 Mě to tuhle hlášku teďka háže i když páčky pod volantem jsou totálně K.O. Pokud nejsou rozsvícený potkávačky, tak nic, ale jakmile se zapnou, tak se zničehonic zapne stropní světýlko, zadní stěrač, a tato hláška...doufám jen že to je jen tím Citovat
treassure Odesláno 3. květen 2014 Odesláno 3. květen 2014 Ahoj, mohl by někdo poradit kde koupit přední snímač ABS, můj vin, VF36DRHRH21205323, dííík Citovat
frenky Odesláno 3. květen 2014 Odesláno 3. květen 2014 Skús tuto http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=59 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.