Olli83 Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 Ahoj mam problem s ukazatelem palivomeru , po natankovani plne nadrze neukazuje palivomer plnou nadrz ale tak 75% . obcas se stane ze rucicka se ani nezvedne i pres to ze mam v nadrzi pres 50% paliva . mate nekdo s timto nejake zkusenosti ? Citovat
pecino Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 Nejjednodušší bude zvednout sedák pravého zadního sedadla a pod kobercem najít plovák. Je to takový kulatým kryt který se povolí pootočením. Zkusil bych jestli funguje plovák. U P307 bude nutné vypnout klíček dostat plovák do polohy plné nádrže a zapnout klíček, měla by se ukázat plná nádrž, pak vypnout klíček a znovu dát plovák na minimální hladinu a zapnout klíček. Ukáže na palubovce málo paliva. Pozor. nebude to reagovat při zapnutém klíčku. Odečet z nádrže jde totiž přes počítač. Dále by čas mezi změnou hladiny plováku při vypnutém klíčku neměl byt kratší než 1min. Druhá možnost je odpojit plovák a změřit odpor. Myslím že pracuje v rozsahu cca 50-350ohm. [upravil dne 12/7/13 10:16 od pecino] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.