Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilator topeni netoci


superfik

Recommended Posts

zdravim,

vcera jsem koupil 407 sw 1.6 hdi a dnes odesel ventilator topeni.

Display ukazuje ze vse bezi,koleckem na ventilator tocim a ukazuje se rychlost toceni ale ventilator si ani neskrtne.

Tak jsem ho vyndal....promeril vstupni kobely( dva tluste cerveny a cerny a asi 4 slaboucke) stava na nich je.

Zkousel jsem pripojit ventilator na baterku a nic.Ani sebou neskubnul.

Zajel na vrakoviste,koupil jinej nasadil aaaaa NIC.

Je tam nekde jeste nejake rele?????nebo neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Display ukazuje ze vse bezi,koleckem na ventilator tocim a ukazuje se rychlost toceni ale ventilator si ani neskrtne.

Tak jsem ho vyndal....promeril vstupni kobely

Za prvé ťa vítam v klube.

Za druhé, o akom ventilátore akože je reč alebo píšeš.

Ak máš na mysli ventilátor pred chladičom tak ten sa ti nezobrazuje na displeji ani sa neovláda kolečkom na paneli ovládania klimatizácie.

Alebo si rozobral palubnú dosku + klimatizér a vybral ventilátor.

Chcelo by to prečítať si manuál na obsluhu aby si bol v obraze lebo takto sa ti bude ťažko radiť a každí ti napíše o niečom inom ;).

[upravil dne 21/6/13 22:53 od Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvim,

vzdyt tam pisu ventilator topeni ne ventilator chladice.....

nefouka zadny vzduch vevnitr v aute ......ani studeny ani teply...proste ten vetrak co je pod palubovkou

s diagnostikou to bude kamen urazu...jsem v Irsku....myslel jsem ze to udelam sam....

tak ze asi dealer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si rozobral palubku a klimatizér keď píšeš že si ventilátor vybral a premeral.

Asi najlepšie bude napojiť to na diagnostiku.

Nie som pri svojom PC a tak ti to momentálne neviem pozrieť ako to tam je ale je možné že si vybral motorček ovládania klapiek prúdenia vzduchu.

[upravil dne 22/6/13 11:18 od Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem zkusil vymenit ovladani klimatizace a topeni(2xkusy),ze prej je to ridici jednotka topeni.

Dalsi ventilator (uz 3ti)a stejne se ani nehne.

Ze pry je tam nekde jeste rezistor ventilatoru(muze byt spatny) ale nikdo nevi kde je....vite to nekdo???kde ho najit

V prilohach jsou oba dily pro srozumitelnost jak ventilator tak to ovladani

post-16568-14109631905124_thumb.jpg

post-16568-14109631905362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem castecne vyresen.......ma ventilator jdou 4 kabely dva silne a dva slabe,

na silnejch najdete proud 12V ale jen pri odpojeni z ventilatoru,jakmile je pripojite jsou tam jen 2V.

Tak ze test : odpojeni silnych kabelu (slabe jsou stale ve ventilatoru) a pripojeni na baterku a EJHLE vse funguje jak ma,ventilator toci .....na ruzne otacky jak chcete

Co ted?????

Jeden + kabel vede do pojistkove skrine v prostoru motoru(je to cerny konektor jen s dvema kabelama)ten nas je ruzovy.

Druhy je - nevime kam vede.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Dnes se mi stalo to samé.nastartuju auto,zapnu ofukování předního skla a větrák běží cca 1-2 min pak vypne a pomůže jen zhasnout motor na cca 5 min.po nastartování zase běží jen pár minut.Píšeš výměna celé skříňky,to jako cele pojistkové skříně? Chápu že tohle vlákno je už staré,ale třeba někdo jiný poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...