Michal.B Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Zdarec, hrozne se mi zalibila nova C4 od Citroenu a premyslim jestli ji nevymenit za 407 sw, co vy na to mate nekdo nejake zkusenosti s c4m Citovat
janik6163 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Tak to budeš musieť na iné fórum.Tu ti budeme vyhovárať C4.Záleží len na tebe. Citovat
ozzy56 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 proč na jiné forum?, vždyt je to pežot s jiným znakem na kapotě, mně se C4 líbí a nové je nové... [upravil dne 17/6/13 20:30 od ozzy56] Citovat
Marcel00 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 to mas pravdu... a co vlastne chces vediet? lebo si si vlastne odpovedal sam Citovat
Michal.B Odesláno 17. červen 2013 Autor Odesláno 17. červen 2013 Tak jeste jsem v tom nejel a nekde to vychvalujou jinde rikaj ze klepe zadni naprava,tak me zajima jestli to neni lepsi nez 407, jako v prostoru asi ne ale odtlumeni atd Citovat
Marcel00 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 prostor, tlumeni a klepani zistis len ked sa v tom odvezies. predpokladam ze sa v tom pojdes odviezt stejne a nebudes spoliehat na nazory tunak odznene myslim ze je to viac tvrdsie auto a nie tak komfortne ako 407ma, vela a na koncepte nezmenilo od predosleho modelu ak nepocitam design a par inovacii ale inak nic zasadne. jazdil som hodne moc s c4 ale od 407my to ma daleko co sa komfortu a pohodlia tyka. kufor a vnutro je tiez na 407me vacsie ako v C4. C4 je ciste do mesta... ak si si na komfort 407my zvykol, na C4ke to budes mat tazsie [upravil dne 17/6/13 19:10 od Marcel00] Citovat
ozzy56 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 taky jsem v tom nejel, jen seděl v salonu , ale pocitově dobrý, zvenku se mi teda líbí moc, včera jsem čučel na jejich stránky a cena v akci 239 tisíc, jak píšu--je to přece součást PSA, takže všechny komponenty jsou jako pežot, mimo karoserii--to je jasné Citovat
Michal.B Odesláno 17. červen 2013 Autor Odesláno 17. červen 2013 Taky jsem koukal na stranky a jen tak jsem si i zkusil nakonfigurovat a vyslo by to na 470tis. Jo ja bych do toho chtel 2.0hdi s 6kvaltem Citovat
ozzy56 Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 s tím komfortem a pohodlím to bude pravda, je to přece jen jiná třída proti 407, čím novější auto, tím tvrdší... Citovat
Guest servisman Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 taky jsem přemýšlel o 407 ale určité zkušenosti mne zarazily.Kdybych chtěl tak jdu do C4 ta se mne i líbí Citovat
cvrlo Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 keď adekvátnu náhradu za 407, tak jedine c5, vyzerá naozaj super Citovat
Michal.B Odesláno 17. červen 2013 Autor Odesláno 17. červen 2013 Jo o te jsem taky premyslel,ale asi uz pujdu do neceho mensiho min prace pri umyvani Citovat
Guest Džůny Odesláno 17. červen 2013 Odesláno 17. červen 2013 Mně se taky nová C4 líbí (jen škoda, že nenechali zadek ze starší), kdybych vybíral nové, určitě by byla mezi prvními kandidáty. Poměr prostor / výbava / cena je bezkonkurenční. Citovat
Michal.B Odesláno 18. červen 2013 Autor Odesláno 18. červen 2013 Jo o te jsem taky premyslel,ale asi uz pujdu do neceho mensiho min prace pri umyvani Citovat
bart.lbc Odesláno 18. červen 2013 Odesláno 18. červen 2013 Je to vzhledově moc pěkný auto dá se to říct o všech posledních modelech citroenu a co teprve DS4/5 taky nádhera. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.