SisakT Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 peugeot 307 2.0 HDi 66kw siemens tecie nafta gumicka pod maticou vymenena..co stym? Citovat
shark734 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 slabo si to dotiahol, alebo si dal zle gumicku...ak si dobre pamatam tak ta sipka na lavej strane musi smerovat na sipku na matici pri tom \"vybezku\" [upravil dne 27/5/13 18:44 od shark734] Citovat
SisakT Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 no mlatili sme do toho a viac to uz doziahnut neslo...ale da sa stym trosku pohnut Citovat
shark734 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 skuste dvaja optoti sebe buchat po velkych srobovakoch kladivami po tych vybezkoch...alebo mozes kupit origo pripravok na tu maticu Citovat
ozzy56 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 novou gumku (O kroužek), vysušit okolí od nafty, navlhčit JEN gumku naftou a znovu složit--chce to nervy... Citovat
SisakT Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 mne to tieklo aj predtym vymenil som tu gumicku a aj tak prd...a cez tie hadicky to nemoze pustat? Citovat
ozzy56 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 je to tam špatně vyřešené--gumička sklouzne a pak to teče, ještě jsem se nesetkal s tím, že by nafta tekla v těch místech hadičkama nebo v jejich spoji Citovat
ozzy56 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 jestli teče hadičkama nebo v jejich spoji zjistíš rychle--vysuš to kolem čerpadla a pak na deset minut nastartuj, když s autem nepojedeš, nafta pod tou velkou gumkou nemůže unikat Citovat
SisakT Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 ale ja mam naftu aj tu a tam by sa dostala ako? Citovat
ozzy56 Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 dostane se tam přes tu netěsnící gumku jak s autem jedeš, nebo natankuješ plnou nádrž Citovat
SisakT Odesláno 27. květen 2013 Autor Odesláno 27. květen 2013 parada cize rozmontovat a skusit poskladat este raz:myslim Citovat
mxmen Odesláno 27. květen 2013 Odesláno 27. květen 2013 Ještě jednou to rozeber, tam jak je ta šipka by měl být na nádrži prolis a čerpadlo by do něj mělo zapadnout. Gumičku nasaď na rantlík,přimáčkni čerpadlem dolů a natoč matici dokud se neopře o čerpadlo.Závit v matici a dosedací plochu na čerpadlo mázni vazelínou aby to klouzlo a šlo líp utáhnout. Citovat
BV406 Odesláno 28. květen 2013 Odesláno 28. květen 2013 vitej v klubu ... sorry, ale ted vazne, je to opravdu pakarna ... ja uz na to nervy nemel, kdyz jsem to menil a je mi jedno, ze mi to chcije pres to ven ... nemam silu si s tim uz hrat ale nekdo tady zminil originalni pripravek na praci s tou matkou, videl ho uz nekdo ?? pokud bych se k nemu dostal, tak bych to jeste zkusil na stk mi to napsali do lehkych zavad, konkretne lehky unik paliva, protoze jsem nepredlozene pred stk natankoval trochu vice nafty a na spodku nadrze to slo pochopitelne videt, nicmene, servisakovi jsem to pak ukazal, tak se usmal, ze odkud vitr vane a ze s tim neco zkusi udelat, az bude mit cas, ale sundavat nadrz, aby se poradne a lehce dostal k te matce, se mu take nechce Citovat
ozzy56 Odesláno 28. květen 2013 Odesláno 28. květen 2013 pakárna je slabé slovo, zlášť když je otvor v karoserii ten menší, přiznám , že auto nakonec skončilo u Chodury, kde sundávali nádrž--ani tam se to napoprvé nepovedlo... na ten ,,kšeft\'\' nezapomenu Citovat
SisakT Odesláno 28. květen 2013 Autor Odesláno 28. květen 2013 no drzte mi prsty idem to rozobrat Citovat
Jarmilson Odesláno 28. květen 2013 Odesláno 28. květen 2013 Držím palce, je to fakt pakárna. taky jsem ho měnil. Chce to fakt nervy ze železa a dost utáhnout Citovat
SisakT Odesláno 29. květen 2013 Autor Odesláno 29. květen 2013 no vzdal som to asi po 20minutach bubnovania do ten matine....ani milimeter sa to nepohlo Citovat
ozzy56 Odesláno 29. květen 2013 Odesláno 29. květen 2013 asi jsi měkký--musíš do toho bušit více, povolit to jde vždy i kdybys měl tu matku poškodit-- koupíš si novou...,hlavně si dej pozor při skládání na polohu čerpadla, jsou tam šipky [upravil dne 30/5/13 08:13 od ozzy56] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.