Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojlery


JimV

Recommended Posts

Původně zaslal: JimV

Minulý týden jsem se stal majitelem 205. Jede super, ale chtělo by to změnit vzhled. Hledal jsem na netu spojlery, ale nikde nic. Nemáte někdo kontakty na někoho, kdo by je vyráběl, nebo prodával??

:myslim

Mohu TI vyrobit cokoliv na zakázku z laminátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Crack: Je to 1.9 GRD. rok výroby 12.1993. Fotečku ti pošlu až nějakou udělám. Je to super. Jediné co tam za ten týden přibylo je radio Sony Xplod, 2x repro Sony Xplod, subwoofer neznámé značky a zesilovač 240W. Hliníky hledám. Doma mám 15\", ale rozteč 102. Myslím si, že by mi na zadní nápravě dělaly paseku (jsou velká). V nejbližší době tam půjdou folie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JimV:jestli chceš,tak jedny litiny doma mám a jsou přímo na 250ku,jsou i se super gumama a kola sou v dobrým stavu,cena by byla asi 4700:papa jsou to 14ky s gumama 185/60.....spojlery maj na www.autodoplnky.cz ale normální origo z GTi je taky hezkej,jen ho trošku předělat(můj případ:super)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JimV

to Jepík: máš někde fotky tvé práce?? Rád bych se podíval. Díky

.

Jelikož nemám fo?ák tak jsem toho moc nenafotil a navíc mi klekl počítač-kluci se mě vněm hrabali a já to neměl uložený na CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...