Lihous Odesláno 25. květen 2013 Odesláno 25. květen 2013 Najde se prosim nekdo ze slovenska ochotny koupit drobnost na portalu eBay v Shenzhen china? Prodejce neposila do cech/slovensko polsko rakousko ma ale cechy a nemecko ne / Cena cca 5euro da se platit PayPal /obratem platim take + provize za ochotu postovne do cz a pro PayPal. Odkaz pripadne SZ Diky. Citovat
Lihous Odesláno 25. květen 2013 Autor Odesláno 25. květen 2013 Poslal jsem mu zadost a kdyz jsme se dohodli oc me jde napsal volne prelozeno Ano do Cech neposilame. Proc nevim mozna ze narazil na nejakeho dobraka..... Tak ze to s radosti udelam oklikou ono vetsi dopis ze slovenska nebude stat 300Kc a kdyz to spocitam budu stale levnejsi nez u tech co posilaji do cech http://www.ebay.pl/itm/221224511227?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 At se muzeme bavit rovnou. Citovat
Lihous Odesláno 25. květen 2013 Autor Odesláno 25. květen 2013 Zkusim to tedy na poslednim odkazu od oldy. Diky ja hledam jen na eBay .... Jinak slo jen o cenu me cca 5dolaru ostatni cca 12-18dolaru [upravil dne 25/5/13 10:04 od Lihous] Citovat
Lihous Odesláno 25. květen 2013 Autor Odesláno 25. květen 2013 Tak snad koupeno placeni kartou se tvarilo jako zabezpecene / snad nebude sitka drazssi A jinak Ok Diky a az ten zazrak prijde dam vedet-je to jen napad k noham spolujezdce /Skodovka za podobne chce \"jen 640Kc\" Treba to budou jen vyhozene penize. Diky vsem. Citovat
olda Odesláno 25. květen 2013 Odesláno 25. květen 2013 Pokud jsi kupoval z toho odkazu,je to naprosto bezpečné,nakupuju u nich docela dlouho.Pokud zboží z jakéhokoliv důvodu nedorazí,dostaneš peníze zpátky.Zrovna včera mi dorazila Lexia,Za 27,5 hodiny jsem jí měl doma,ale to šlo DHL,normálně 1-3 týdny. [upravil dne 25.5.2013 15:10 od olda] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.